Marki » B » kwiatowe « Grupy

Basile Style Femme Basile dla kobiet

Basile Style Femme Basile dla kobiet

Basile Style Femme marki Basile to kwiatowe perfumy dla kobiet. Basile Style Femme został wydany w 2010 roku. Nutę głowy stanowi cytrusy; nutami serca są konwalia, róża z taif i passiflora; nutami bazy są drzewo sandałowe i ambra.

Cytrusy

Konwalia Róża z Taif Passiflora

Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Basile Style Femme by Basile.

Basile Style Femme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Basile Basile Style Femme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Basile Basile Style Femme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Basile Style Femme marki Basile. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Basile Style Femme marki Basile reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Isabella Rossellini My Manifesto Valentino Rock`n`Rose Couture Christian Dior Lily Givenchy Very Irresistible Sensual Velvet Antonio Banderas Spirit VIP for Women Serge Lutens Nuit de Cellophane Les Parfums de Rosine Rosa Flamenca Paul Smith Paul Smith Rose Summer Edition Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Pompon Gardenia Keiko Mecheri Mogador TerraNova Plumeria Floris Gardenia