Marki » B » drzewno - aromatyczne « Grupy

Voyance Baruti dla kobiet i mężczyzn

Voyance Baruti dla kobiet i mężczyzn

tuberozowy
Voyance Baruti dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Voyance marki Baruti to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Voyance został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Spyros Drosopoulos. Perfumy zawierają takie składniki, jak tuberoza, drzewo gwajakowe, wetyweria, drzewo sandałowe i piżmo.

Tuberoza Drzewo gwajakowe Wetyweria Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Voyance by Baruti.

Voyance Recenzje Perfum

Dziwny zapach - lekko kwaśny i ziołowy, czuję tutaj tuberozę, ale przytłoczoną czymś w rodzaju dużej ilości rumianku i trawy, które to zaczynają lekko gnić i fermentować. Dziwadło, na szczęście niezbyt trwałe i intensywne.

Nan
Nan

Voyance zaczyna się nieco kontrowersyjnie, ale i tak jest to chyba najprzystępniejszy poza „Mleczarką” zapach tej marki. Początek to tak ulubiony przez twórcę… koper. Słowo daję, koper z ogórków małosolnych, takich jednodniowych. Ponieważ miałam już do czynienia z innymi perfumami Baruti, zupełnie nie wiedziałam, co nastąpi później, a spodziewać się mogłam wszystkiego, łącznie z gryzącym odorem starego potu (Berlin im Winter, swoją drogą chciałabym wiedzieć czym tak podpadło perfumiarzowi to piękne miasto). W przypadku Voyance po solidnej dawce kopru zaczęła się magia. Magia, która jest główną przyczyną mego niezmordowanego i od lat pielęgnowanego perfumaniactwa. Dzięki niej pokonałam czas i przestrzeń i znalazłam się znowu w Kraju-którego-już-nie-ma.

To tam właśnie, już wtedy zafascynowana historią, odkryłam istnienie ruin rzymskich miast po których można przechadzać się godzinami, podziwiając doskonale zachowane mozaiki, posągi i amfiteatry. Tam przekonałam się, że promienie słoneczne pachną, podobnie jak rozgrzane powietrze i wiatr znad Sahary. Tam poznałam zapach kardamonu, melonów ogromnych jak dynie i słonych wód morza, które Rzymianie nazywali Mare Nostrum.

Tam też po raz pierwszy zetknęłam się z wonnym, jasnobeżowym drewnem, z którego wyrabiano wachlarze i koraliki modlitewne. Te koraliki można było rozgrzewać w dłoni, by uwolnił się z nich jedyny w swoim rodzaju, słodkawy i upajający zapach, niepodobny do niczego, co wcześniej znałam. Pokochałam go całym sercem i potem zapamiętale tropiłam w perfumach, jednak w żadnych nie spotkałam w takiej postaci, jaka mnie wówczas tak bardzo urzekła. Do momentu, w którym spod początkowej nuty kopru, wyłonił się z Voyance marki Baruti. Dokładnie taki, jaki zapamiętałam. Bogaty, a jednak delikatny, lekko słodki, żywiczny zapach drewna sandałowego, który zawsze już będzie mi się kojarzył z Krajem-którego-już-nie-ma. Jest to najnaturalniejsza postać tej nuty, jaką spotkałam kiedykolwiek w perfumach. Pachnie dokładnie tak, jak prawdziwe drewno sandałowe, które zapamiętałam z dzieciństwa. Nie ma w tym zapachu krztyny sztuczności. Choćby dla możliwości obcowania z tą nutą warto poznać Voyance.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Baruti Voyance, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Baruti Voyance, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Voyance marki Baruti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Voyance marki Baruti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Ralph Lauren Polo Black Jil Sander Jil Sander Man Hugo Boss Boss Elements Aqua L`Erbolario Vetiver de la Reunion Dorin Un Air de Paris Gentlemen Fragrance David & Victoria Beckham Pure Instinct O Boticario Connexion Woods D.S. & Durga Juniper Cuba Paris Cuba Grey D.S. & Durga Royal Purpure Nobile 1942 PonteVecchio Esprit Celebration Happy Vibes for Him