Marki » B » drzewno - aromatyczne « Grupy

Voyance Baruti dla kobiet i mężczyzn

Voyance Baruti dla kobiet i mężczyzn

tuberozowy
Voyance Baruti dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Voyance marki Baruti to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Voyance został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Spyros Drosopoulos. Perfumy zawierają takie składniki, jak tuberoza, drzewo gwajakowe, wetyweria, drzewo sandałowe i piżmo.

Tuberoza Drzewo gwajakowe Wetyweria Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Voyance by Baruti.

Voyance Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Baruti Voyance, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Baruti Voyance, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Voyance marki Baruti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Voyance marki Baruti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Caron Eaux de Caron Pure Bijan Bijan Style Men S.T. Dupont Essence Pure Pour Homme Carthusia Numero Uno Leonard Leonard Homme Playboy Playboy Miami Ulrich Lang Anvers Caron Le 3` Homme de Caron Kanøn Kanon for Men LR Agent XY CnR Create Scorpio for Men Florascent Aqua Colonia Du Soleil