Marki » B » orientalno - drzewne « Grupy

NOOUD Baruti dla kobiet i mężczyzn

NOOUD Baruti dla kobiet i mężczyzn

agarowy
NOOUD Baruti dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

NOOUD marki Baruti to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, NOOUD został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Spyros Drosopoulos. Perfumy zawierają takie składniki, jak agar (oud) i nuty drzewne.

Agar (oud) Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about NOOUD by Baruti.

NOOUD Recenzje Perfum

hasi
hasi

Wbrew nazwie jest to 1000% oudu w oudzie.
Straszny to zapach i szczerze mówiąc nie wiem dla kogo.
Kto chciałby pachnieć, jakby pół dnia spędził w warsztacie samochodowym, tytłając się w smarze i olejach,a później siedział na mokrym drzewie ?Dla mnie to jest po prostu nienoszalne.
Wisienką na torcie jest jakaś zwierzęca nuta, która powoduje, że do powyższych aromatów dochodzą jeszcze brudne gacie.
Niestety to nie jest przykłąd z cyklu: jest tak źle, że aż pięknie. Nooud jest brzydki i nie 'brzydki, ale ciekawy itp.', po prostu brzydki.
Trwałości nie zbadałam bo zmyłam szybko.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Baruti NOOUD, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Baruti NOOUD, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum NOOUD marki Baruti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu NOOUD marki Baruti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Calvin Klein Truth Calvin Klein Truth Sensual Bedtime Fragrance Laura Biagiotti Venezia Tann Rokka Kisu Cerruti Cerruti 1881 Black Montale Royal Aoud Bensimon Cologne Bensimon 1993 Sonoma Scent Studio Encens Tranquille Fred Hayman Touch With Love M. Micallef Patchouli Chantecaille Kalimantan Jeanne Arthes Les Lions D'Arthes Men