Marki » B » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Melkmeisje Baruti dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 1

miodowy
Melkmeisje Baruti dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Melkmeisje marki Baruti to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Melkmeisje został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Spyros Drosopoulos. Perfumy zawierają takie składniki, jak gruszka, bez, kwiat lipy, miód, irys, wanilia, wetyweria, drzewo sandałowe i piżmo.

Gruszka Bez Kwiat lipy Miód Irys Wanilia Wetyweria Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Melkmeisje by Baruti.

Melkmeisje Recenzje Perfum

Savanoja
Savanoja

Bardzo dziwaczna i mocno niszowa kompozycja, Niby nuty nawet się zgadzają, ale wszystko tu zdaje się nie mieć ładu i składu, jakby ktoś chlupnął to tego to owego, chyba całkowicie po omacku. Obora to może i nie jest, ale mocno przefermentowana woda z wazonu na pewno tak.
Może i jestem mocno ograniczona, ale nie potrafię sobie wyobrazić nosicielki, ja w każdym razie podziękuję.

hasi
hasi

Chyba tylko ja mam odwagę testować zapachy Baruti. :)
Na stronie internetowej twórcy (aż tak się przygotowałam do recenzji !) znalazłam takie zdanie:
This is what my dreams smell like.
W skrócie: nie chciałabym spać koło tego pana. :)
Patrzę na nuty, wącham nadgarstek i nie wiem co się zadziało, ale nie jest to magia, a jeśli jest już to magia to czarna jak noc listopadowa.
Wizję mam jedną: wychodek za oborą. Nawet nie ma co wchodzić w szczegóły, tak to pachnie.
'Recenzja' jest z przymrużeniem oka bo zapach jest tak brzydki, że nawet nie widzę sensu rozkładać go na szczegóły, nie rozumiem intencji powstania takich perfum ani kogoś, kto chciałby je nosić.
Trwałości ani projekcji nie sprawdziłam bo rękę umyłam w pół godziny po aplikacji- tak, taka twarda jestem. :)
Tragedia.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Baruti Melkmeisje, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Baruti Melkmeisje, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Melkmeisje marki Baruti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Melkmeisje marki Baruti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Serge Lutens Iris Silver Mist Alviero Martini GeoBlack Woman Loewe I Loewe You Carolina Herrera 212 Splash 2008 Victoria`s Secret Body by Victoria Guerlain Guerlain L`Instant Magic Elixir Tom Ford White Musk Collection Jasmine Musk Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Her Musc Eau de Parfum Intense Girard Provence Spring Modigliani Supreme Ulric de Varens Lily Prune Musk Patchouli Lulu Beauty Lulamae