Marki » B » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Indigo Baruti dla kobiet i mężczyzn

Indigo Baruti dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1

Indigo Baruti dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Indigo marki Baruti to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Indigo został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Spyros Drosopoulos. Perfumy zawierają takie składniki, jak mastyks, hiacynt, róża, olibanum, cedr, drzewo sandałowe, ambra i agar (oud).

Mastyks Hiacynt Róża Olibanum Cedr Drzewo sandałowe Ambra Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Indigo by Baruti.

Indigo Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Baruti Indigo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Baruti Indigo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Indigo marki Baruti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Indigo marki Baruti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Chevignon Chevignon 57 for Him Salvatore Ferragamo Incanto Pour Homme Burberry Touch for Men Amouage Silver Cologne Al-Rehab Silver Givenchy Le De Givenchy CoSTUME NATIONAL 21 Etro Royal Pavillon Jardin de France Inahe Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Amoureux 6 Loewe Loewe 7 Swiss Arabian Dehn El Ood Malaki