Marki » B » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Indigo Baruti dla kobiet i mężczyzn

Indigo Baruti dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1

Indigo Baruti dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Indigo marki Baruti to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Indigo został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Spyros Drosopoulos. Perfumy zawierają takie składniki, jak mastyks, hiacynt, róża, olibanum, cedr, drzewo sandałowe, ambra i agar (oud).

Mastyks Hiacynt Róża Olibanum Cedr Drzewo sandałowe Ambra Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Indigo by Baruti.

Indigo Recenzje Perfum

Cały zapach to przede wszystkim mastyks, kojarzący mi się z zielonymi, żywicznymi igłami sosny, złagodzony przez lekko wodnistą nutę hiacyntu. Jest też oud, ale jest go bardzo niewiele, zaledwie szczypta.

Ciekawy, ale składniki jakoś nie współpracują, całość sprawia wrażenie niedopracowanej kompozycji, tak jakby wrzucono wszystko do jednej kadzi i wymieszano niezbyt dokładnie. Trwałość za to bardzo dobra.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Baruti Indigo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Baruti Indigo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Indigo marki Baruti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Indigo marki Baruti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Divine L'Homme de Coeur Cafe Parfums Cafe-Cafe Puro Creed Imperial Millesime Moschino Uomo? Escentric Molecules Escentric 01 Amouage Silver Cologne Al-Rehab Lamis Tommy Hilfiger Tommy 10 Comptoir Sud Pacifique Vetyver Haiti Guerlain Vetiver Pour Elle Yves Saint Laurent L`Homme Yves Saint Laurent design by Jean Nouvel Canali Canali Men Prestige