Marki » B » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

cynamonowy
skórzany
kakaowy
Chai Baruti dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Chai marki Baruti to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Chai został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Spyros Drosopoulos. Perfumy zawierają takie składniki, jak cynamon, goździk (przyprawa), imbir, kardamon, pieprz, czarna herbata, mleko, kakao, róża, wanilia, piżmo i skóra.

Cynamon Goździk (przyprawa) Imbir Kardamon Pieprz Czarna herbata Mleko Kakao Róża Wanilia Piżmo Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chai by Baruti.

Chai Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Baruti Chai, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Baruti Chai, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chai marki Baruti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chai marki Baruti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Otto Kern Otto Kern Man Lorenzo Villoresi Garofano Jardin de France Eau epicee Lili Bermuda Somers Parfums Berdoues Cardamomum Vegetalis Kiss Cosmetics Kiss Her DSH Perfumes Piment et Chocolat Rasasi Blue For Men Demeter Fragrance Bourbon Givenchy Givenchy Pour Homme Adventure Sensations Nazareno Gabrielli Nazareno Gabrielli CnR Create Sagittarius for Men