Marki » B » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

cynamonowy
skórzany
kakaowy
Chai Baruti dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Chai marki Baruti to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Chai został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Spyros Drosopoulos. Perfumy zawierają takie składniki, jak cynamon, goździk (przyprawa), imbir, kardamon, pieprz, czarna herbata, mleko, kakao, róża, wanilia, piżmo i skóra.

Cynamon Goździk (przyprawa) Imbir Kardamon Pieprz Czarna herbata Mleko Kakao Róża Wanilia Piżmo Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chai by Baruti.

Chai Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Baruti Chai, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Baruti Chai, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chai marki Baruti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chai marki Baruti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Adidas Adidas Sport Field Demeter Fragrance Egg Nog Roxana Illuminated Perfume Chocolate: Figure 3: La Foret Ralph Lauren Big Pony 3 Paul Smith Paul Smith Sunshine Edition for Men 2010 Eisenberg J'ose Damien Bash Parfum Lucifer No.4 Brandy Parfums Brandy Esme Rene Adam's Secret LR LR Classics Monaco Intelligent Nutrients Attune CnR Create Sagittarius for Men