Marki » B » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

cynamonowy
mleczny
skórzany
Chai Baruti dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Chai marki Baruti to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Chai został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Spyros Drosopoulos. Perfumy zawierają takie składniki, jak cynamon, goździk (przyprawa), imbir, kardamon, pieprz, czarna herbata, mleko, kakao, róża, wanilia, piżmo i skóra.

Cynamon Goździk (przyprawa) Imbir Kardamon Pieprz Czarna herbata Mleko Kakao Róża Wanilia Piżmo Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chai by Baruti.

Chai Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Baruti Chai, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Baruti Chai, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chai marki Baruti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chai marki Baruti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Carolina Herrera 212 Men a Summer on Ice 2003 Pal Zileri Lab i-White L`Erbolario Absinthium Azzaro Pure Cedrat Le Jardin Retrouve Decibel from PSS Creed Epicea Bath and Body Works Chai Anise NANADEBARY Green Melvita Appetizing Spices Ana Salazar Silencio Carol`s Daughter Big Kahuna Lord`s Jester Dionysus