Marki » B » aromatyczne « Grupy

Berlin Im Winter Baruti dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1

dymny
Berlin Im Winter Baruti dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Berlin Im Winter marki Baruti to aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Berlin Im Winter został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Spyros Drosopoulos. Perfumy zawierają takie składniki, jak lawenda, mastyks, róża, irys, liść czarnej porzeczki, Śliwka, olibanum, mirra, kawa, agar (oud), ambra i skóra.

Lawenda Mastyks Róża Irys Liść czarnej porzeczki Śliwka Olibanum Mirra Kawa Agar (oud) Ambra Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Berlin Im Winter by Baruti.

Berlin Im Winter Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Baruti Berlin Im Winter, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Baruti Berlin Im Winter, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Berlin Im Winter marki Baruti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Berlin Im Winter marki Baruti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Paris Hilton Heir Alessandro Dell` Acqua Alessandro Dell` Acqua Man Christian Dior Fahrenheit Summer 2006 Davidoff Cool Water Freeze Me Ferrari Ferrari passion Unlimited Van Heusen Van Heusen Gap G7 Spiked Paul Sebastian PS Fine Cologne Lavanila Laboratories Vanilla Lavender Acqua di Parma Blu Mediterraneo Fogile di Basilico Tommy Hilfiger Hilfiger Athletics Max Deville Camera