Marki » B » aromatyczne « Grupy

Berlin Im Winter Baruti dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1

dymny
Berlin Im Winter Baruti dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Berlin Im Winter marki Baruti to aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Berlin Im Winter został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Spyros Drosopoulos. Perfumy zawierają takie składniki, jak lawenda, mastyks, róża, irys, liść czarnej porzeczki, Śliwka, olibanum, mirra, kawa, agar (oud), ambra i skóra.

Lawenda Mastyks Róża Irys Liść czarnej porzeczki Śliwka Olibanum Mirra Kawa Agar (oud) Ambra Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Berlin Im Winter by Baruti.

Berlin Im Winter Recenzje Perfum

Arttemiss
Arttemiss

Prawda jest kosmata i nie bardzo wiem, jak ją Wam wyznać w elegancki sposób...

Otwarcie bowiem, to dość dziwaczna i zwarta mieszanina woni jakby siekanego koperku (sic!), zdrewniałej porzeczkowej łodygi, mastyksu (coś trochę sosnowego, trochę balsamicznego) oraz wytrawnego, suchego agaru. A potem - potem - eeee.. Potem...

Spociłam się! Przecież czuję, że się spociłam! Pod pachami tropię, ręce podnoszę, sprawdzam - i nic! O co chodzi? Przecież TO czuję: spociłam się! I to wrednie, ostro jakoś, "facetowato" i "niemojo"! Woń wydzielam nietęgą, a w pracy siedzę i jeszcze posiedzę. I wtedy do mnie dociera, że nie są to bynajmniej zapachy spod pachy, choć wrażenie jest tak sugestywne, że jeszcze dobre kilka razy łapię się na tym przykrym samooskarżeniu. Pobieżne mycie ciepłą wodą efekt tylko wzmaga, na dobrą sprawę dopiero wanna daje radę, a i tak wydaje mi się rano, że resztki zapachu wciąż pałętają mi się po ręce. Dla kronikarskiej uczciwości testy ponawiam, sprawdzam też na TŻcie - jest jak było - i obawiam się, że na globala chyba nikt mnie nie namówi.

Nie wiem w zasadzie, czego się po Berlin Im Winter spodziewałam, ale jestem pewna, że z pewnością nie tego. Może woni parteru KaDeWe, może Wyspy Muzeów, może filharmoników, może tureckiego kebaba, a może grzańców z przedświątecznych jarmarków. Może. Ale zapachu przepoconej koszuli to chyba jednak nie.

Przy testach uważała bym z ilością: projekcja jest przeciętna, ale trwałość ma to-to niezmordowaną.
P.S. U TŻta mniej potu a więcej koperku, ale on upiera się, że to ogórek.

Afaland78
Afaland78

Ma moc rażenia! Niestety na mojej skórze pachnie nieprzyzwoicie ;)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Baruti Berlin Im Winter, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Baruti Berlin Im Winter, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Berlin Im Winter marki Baruti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Berlin Im Winter marki Baruti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Kenzo KenzoKi Bamboo Leaf (Energizing) Christian Dior Fahrenheit Summer 2006 Givenchy Very Irresistible Givenchy Summer Coctail for Women 2008 Alain Delon Alain Delon Pour Homme GianMarco Venturi Trybe MAC MAC Creations Hue: Naked Honey Playboy Ibiza Chloe Eau de Fleurs Lavande Ayala Moriel Lovender CB I Hate Perfume Burning Leaves Melvita Wild Lavender Black Phoenix Alchemy Lab Sky City (Before)