Marki » B » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Barbie Sirena Barbie dla kobiet

Barbie Sirena Barbie dla kobiet

Barbie Sirena marki Barbie to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Barbie Sirena został wydany w 2003 roku.

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Barbie Sirena by Barbie.

Barbie Sirena Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Barbie Barbie Sirena, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Barbie Barbie Sirena, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Barbie Sirena marki Barbie. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Barbie Sirena marki Barbie reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Aramis Aramis Life Annick Goutal Eau d'Hadrien Salvador Dali Dalistyle Comme des Garcons Comme des Garcons Series 4 Cologne : Citrico Leonard Eau Fraiche de Leonard Carthusia Via Camerelle Ginestet Sauvignonne Animale Animale Temptation for Men Creative Universe Beth Terry Element of Surprise James Heeley Verveine Lush Icon Intelligent Nutrients Innercalm