Marki » B » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Barbie Sirena Barbie dla kobiet

Barbie Sirena Barbie dla kobiet

Barbie Sirena marki Barbie to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Barbie Sirena został wydany w 2003 roku.

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Barbie Sirena by Barbie.

Barbie Sirena Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Barbie Barbie Sirena, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Barbie Barbie Sirena, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Barbie Sirena marki Barbie. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Barbie Sirena marki Barbie reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Corinne Cobson Eau de Cobson Orange-Bergamot Annick Goutal Les Nuits d'Hadrien Givenchy Monsieur de Givenchy Estée Lauder Pleasures Exotic 2007 Aveda Chakra 5 Creativity Manuel Canovas L`ile Bleue Jo Wood Organics Amka Avon Just Play for Her Davidoff Davidoff Cool Water Men Ice Fresh JoAnne Bassett Colette Illume Happiology Yuzu Mint La Bouquetiere Matins Vert