Marki » B » kwiatowe « Grupy

Barbie Princess Barbie dla kobiet

Barbie Princess Barbie dla kobiet

Barbie Princess marki Barbie to kwiatowe perfumy dla kobiet. Barbie Princess został wydany w 1997 roku.

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Barbie Princess by Barbie.

Barbie Princess Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Barbie Barbie Princess, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Barbie Barbie Princess, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Barbie Princess marki Barbie. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Barbie Princess marki Barbie reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Poison Tendre Escada Escada Collection 2001 Mariella Burani Amuleti L`Occitane en Provence Verveine Luciano Soprani Luciano Soprani Donna Bourjois Soir de Paris (Evening in Paris) L`Occitane en Provence Notre Flore Jasmin Charles Jourdan Tres Jourdan M. Asam Rose L`Occitane en Provence Mimosa de l`Esterel Michel Germain Immaculate Lush Orange Blossom