Marki » B » kwiatowo - owocowe « Grupy

Want a summer cocktail? Baratti dla kobiet

żółtych kwiatów
tropikalny
Want a summer cocktail? Baratti dla kobiet Zdjęcia

Want a summer cocktail? marki Baratti to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Want a summer cocktail? został wydany w 2007 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak pomarańcza, lilia, brzoskwinia, mango, ylang-ylang, róża i cytryna.

Pomarańcza Lilia Brzoskwinia Mango Ylang-ylang Róża Cytryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Want a summer cocktail? by Baratti.

Want a summer cocktail? Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Baratti Want a summer cocktail?, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Baratti Want a summer cocktail?, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Want a summer cocktail? marki Baratti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Want a summer cocktail? marki Baratti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Escada Escada S Les Copains Papillon Crabtree & Evelyn Nadira Emanuel Ungaro Apparition Parfum Revelation Victoria`s Secret Back to Pink Perfumer`s Workshop Samba Kiss O Boticario Floratta Emotion Les Petits Plaisirs Mure Mystique Cofinluxe Watt Pink Cofinluxe Watt Red Lise Watier Folies Neiges Jeanne Arthes Sexy Me No2