Marki » B » kwiatowo - owocowe « Grupy

Want a summer cocktail? Baratti dla kobiet

żółtych kwiatów
tropikalny
Want a summer cocktail? Baratti dla kobiet Zdjęcia

Want a summer cocktail? marki Baratti to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Want a summer cocktail? został wydany w 2007 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak pomarańcza, lilia, brzoskwinia, mango, ylang-ylang, róża i cytryna.

Pomarańcza Lilia Brzoskwinia Mango Ylang-ylang Róża Cytryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Want a summer cocktail? by Baratti.

Want a summer cocktail? Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Baratti Want a summer cocktail?, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Baratti Want a summer cocktail?, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Want a summer cocktail? marki Baratti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Want a summer cocktail? marki Baratti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Miracle Summer Donna Karan DKNY Red Delicious Mexx Mexx Ice Touch Woman Agatha Ruiz de la Prada Gotas de Color Novae Plus Pretty Fairy Beaute Marketing Inc Nuzzle For Her Jeanne Arthes Love Never Dies Cacharel Amor Amor Delight Next Just Pink Smell Bent St Tropez Dispenser Sabon Shir (Lily) L`acqua Di Fiori Volgere Bianco