Marki » B » skórzane « Grupy

Wildblue Noir Banana Republic dla mężczyzn

kakaowy
skórzany
morski

Wildblue Noir marki Banana Republic to skórzane perfumy dla mężczyzn. Wildblue Noir został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są nuty zielone, przyprawy i nuty morskie; nutami serca są piżmo, wetyweria i kawa; nutami bazy są zamsz, skóra i ciemna czekolada.

Nuty zielone Przyprawy Nuty morskie

Piżmo Wetyweria Kawa

Zamsz Skóra Ciemna czekolada

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Wildblue Noir by Banana Republic.

Wildblue Noir Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Banana Republic Wildblue Noir, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Banana Republic Wildblue Noir, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Wildblue Noir marki Banana Republic. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Wildblue Noir marki Banana Republic reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy skórzane
Esteban Cuir Halston Halston Z14 Etienne Aigner Suede Edition men Sonoma Scent Studio Fireside Intense Acca Kappa 1869 Parfumerie Generale Private Collection L`Oiseau de Nuit Diesel Only The Brave by Bunka Boadicea the Victorious Complex Avon Aromadisiac for Him Ayala Moriel Espionage Ayala Moriel Rebellius L`Artisan Parfumeur Traversee du Bosphore