Marki » B » aromatyczno - zielone « Grupy

Slate Eau Fraiche Banana Republic dla mężczyzn

Slate Eau Fraiche Banana Republic dla mężczyzn

wodny
morski

Slate Eau Fraiche marki Banana Republic to aromatyczno - zielone perfumy dla mężczyzn. Slate Eau Fraiche został wydany w 2011 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak kolendra, yuzu, ogórek, woda morska, wodorosty, nuty drzewne, mech dębowy i lilia wodna.

Kolendra Yuzu Ogórek Woda morska Wodorosty Nuty drzewne Mech dębowy Lilia wodna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Slate Eau Fraiche by Banana Republic.

Slate Eau Fraiche Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Banana Republic Slate Eau Fraiche, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Banana Republic Slate Eau Fraiche, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Slate Eau Fraiche marki Banana Republic. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Slate Eau Fraiche marki Banana Republic reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - zielone
Bruno Banani Bruno Banani Man Yves Saint Laurent Rive Gauche pour Homme Christian Dior Jules L`Artisan Parfumeur L'Eau de L'Artisan Guy Laroche Horizon Elizabeth Arden Green Tea Intense Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Stecca O Boticario Acqua di Colonia Lavanda Jalaine Green Tea Demeter Fragrance Green Tea Corine de Farme Douceur Nature The Vert Demeter Fragrance Bamboo