Marki » B » aromatyczne « Grupy

Slate Banana Republic dla mężczyzn

lekko korzenny
skórzany
Slate Banana Republic dla mężczyzn Zdjęcia

Slate marki Banana Republic to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Slate został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Marc Chaillant. nutą serca jest szałwia muszkatołowa; nutą bazy jest imbir.

Szałwia muszkatołowa

Imbir

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Slate by Banana Republic.

Slate Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Banana Republic Slate, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Banana Republic Slate, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Slate marki Banana Republic. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Slate marki Banana Republic reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Etienne Aigner XXX Large Aigner Candie`s Candie`s Men Aubusson Aubusson Man in Blue Fragrances of Ireland Inis Acqua di Parma Blu Mediterraneo Quercia Marina Stephanie de Saint-Aignan Li Altarelli Jaguar Jaguar for Men Donna Karan Essence Lavender Ann Taylor Chic SSC Napoli Marek SSC Napoli Calum Best Calum Melvita Floral Water Lavender