Marki » B » aromatyczne « Grupy

Slate Banana Republic dla mężczyzn

lekko korzenny
skórzany
Slate Banana Republic dla mężczyzn Zdjęcia

Slate marki Banana Republic to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Slate został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Marc Chaillant. nutą serca jest szałwia muszkatołowa; nutą bazy jest imbir.

Szałwia muszkatołowa

Imbir

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Slate by Banana Republic.

Slate Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Banana Republic Slate, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Banana Republic Slate, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Slate marki Banana Republic. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Slate marki Banana Republic reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Cattier Tonissima Aubusson Aubusson Man in Blue Brooks Brothers New York for Gentlemen Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Melissa & Verbena Christian Dior Cruise Collection Escale a Pondichery Acqua di Parma Blu Mediterraneo Fogile di Basilico Roger & Gallet Lavande Royale DSH Perfumes Bon Vivant Adidas Adidas Sport Fever Max Deville Camera Truefitt & Hill 1805 Laurence Dumont Eau de Cologne - Lavander