Marki » B » kwiatowo - owocowe « Grupy

Republic of Women Banana Republic dla kobiet

Republic of Women Banana Republic dla kobiet

Mam: 3 Miałem: 3

Republic of Women Banana Republic dla kobiet Zdjęcia

Republic of Women marki Banana Republic to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Republic of Women został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Harry Fremont. Nutami głowy są osmantus, bergamotka i liczi; nutami serca są piwonia, jaśmin i róża; nutami bazy są nuty drzewne i piżmo.

Osmantus Bergamotka Liczi

Piwonia Jaśmin Róża

Nuty drzewne Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Republic of Women by Banana Republic.

Today Tomorrow Always Daydream

Republic of Women Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Banana Republic Republic of Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Banana Republic Republic of Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Republic of Women marki Banana Republic. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Republic of Women marki Banana Republic reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette Hugo Boss Femme LR Carmen Electra Avon Wink Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Fruit Sorbet O Boticario Tarsila Aftelier Fig Victoria`s Secret Secret Charm Floris Madonna of the Almonds InStyle Sex In The City Love Romane Vida Birds of Paradise Jeanne Arthes Boum Cherry