Marki » B » kwiatowo - owocowe « Grupy

Republic of Women Banana Republic dla kobiet

Republic of Women Banana Republic dla kobiet

Mam: 4 Miałem: 2

Republic of Women Banana Republic dla kobiet Zdjęcia

Republic of Women marki Banana Republic to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Republic of Women został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Harry Fremont. Nutami głowy są osmantus, bergamotka i liczi; nutami serca są piwonia, jaśmin i róża; nutami bazy są nuty drzewne i piżmo.

Osmantus Bergamotka Liczi

Piwonia Jaśmin Róża

Nuty drzewne Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Republic of Women by Banana Republic.

Republic of Women Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Banana Republic Republic of Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Banana Republic Republic of Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Republic of Women marki Banana Republic. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Republic of Women marki Banana Republic reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Annayake Natsumi Lotto Lotto Woman Laura Biagiotti Emotion Enrico Coveri Enrico Coveri MI06 Woman Victoria`s Secret Isle of Pink Shimmering Fragrance Mist Barbie Barbie Modelo Parfums Pergolese Paris Pergolese Candie`s Candie`s B Never Too Busy To Be Beautiful Love Fragrance Sarah Jessica Parker SJP NYC LR Agent XX Sorelle Fontana If for Women