Marki » B » drzewno - aromatyczne « Grupy

Cordovan Banana Republic dla mężczyzn

Cordovan Banana Republic dla mężczyzn

skórzany

Cordovan marki Banana Republic to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak liść figi, gałka muszkatołowa, skóra, bergamotka, lawenda, irys, wetyweria i jałowiec.

Liść figi Gałka muszkatołowa Skóra Bergamotka Lawenda Irys Wetyweria Jałowiec

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cordovan by Banana Republic.

Cordovan Recenzje Perfum

belor
belor

Mało wyrazisty, krótkotrwały, z mizerną projekcją. Po prostu nudny.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Banana Republic Cordovan, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Banana Republic Cordovan, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cordovan marki Banana Republic. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cordovan marki Banana Republic reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Salvador Dali Black Sun Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Cucumber Oriflame Signature Shaik Chic Shaik No 70 Jeanne Arthes Cobra for Him Version Inedite Lanvin Vetyver Geo. F. Trumper Astor Cologne Odori Iris Avon Just Play for Him Alfred Dunhill Dunhill Black M. Asam Men Wild Water Kenneth Cole Kenneth Cole Vintage Black