Marki » B » drzewno - aromatyczne « Grupy

Mam: 8 Miałem: 8 Chcę: 6 Ukochany zapach: 1

tytoniowy
whiskey
Black Walnut Banana Republic dla mężczyzn Zdjęcia

Black Walnut marki Banana Republic to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Black Walnut został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Harry Fremont. Nutę głowy stanowi koniak; nutą serca jest tytoń; nutą bazy jest cedr virginia. Ten zapach jest zwycięzcą nagrody FiFi Award Fragrance Of The Year Men`s Private Label/Direct Sell 2007.

Koniak

Tytoń

Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Black Walnut by Banana Republic.

Black Walnut Recenzje Perfum

sloma_bubu
sloma_bubu

Perfum kupiłam z myślą o ojcu i sprawdził się doskonale. Bardzo elegancki, pomimo ubogiej kompozycji nie ustępuję wielu znanym perfumom. Bardzo trwały, z całą pewnością sprawdzi się na wieczór. Szczerze polecam przetestowanie, naprawdę zapach ładny, nie słodziak ani świeżak. Butelka śliczna, choć korek magnetyczny jest ciężki i nieporęczny. Opakowanie wykonane z drzewa, eleganckie, dające charakter perfumom.

ryszard
ryszard

Zapach troszkę mnie rozczarował,jakiś taki niewyraźny, średnia trwałość i projekcja, zbyt wysoka cena.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Banana Republic Black Walnut, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Banana Republic Black Walnut, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Black Walnut marki Banana Republic. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Black Walnut marki Banana Republic reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Bleu de Chanel Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Serge Lutens Ambre Sultan Lacoste L.12.12. White Montblanc Legend Christian Dior Fahrenheit Montale Dark Aoud Gucci Gucci Pour Homme II The Body Shop Red Musk John Varvatos Artisan Jesus Del Pozo Arabian Nights S.T. Dupont Dupont Oud et Santal Baldessarini Strictly Private Gucci Gucci pour Homme Perris Monte Carlo Oud Imperial  Calvin Klein Euphoria Men Intense Cartier Declaration d'Un Soir Guerlain Heritage Eau de Toilette Thierry Mugler Ice*Men