Marki » B » kwiatowo - owocowe « Grupy

Alabaster Eau Fraiche Banana Republic dla kobiet

Alabaster Eau Fraiche Banana Republic dla kobiet

Alabaster Eau Fraiche marki Banana Republic to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Alabaster Eau Fraiche został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są klementynka, mandarynka, jeżyna, czarna porzeczka i truskawka; nutami serca są konwalia, róża, piwonia i wiciokrzew; nutami bazy są białe drewna, drzewo sandałowe i piżmo.

Klementynka Mandarynka Jeżyna Czarna porzeczka Truskawka

Konwalia Róża Piwonia Wiciokrzew

Białe drewna Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Alabaster Eau Fraiche by Banana Republic.

Alabaster Eau Fraiche Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Banana Republic Alabaster Eau Fraiche, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Banana Republic Alabaster Eau Fraiche, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Alabaster Eau Fraiche marki Banana Republic. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Alabaster Eau Fraiche marki Banana Republic reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gres Caline Max Mara Max Mara Silk Touch Princesse Marina De Bourbon Marina De Bourbon Cindy Crawford Summer Day Tous Baby Esteban Balade Creole Bath and Body Works Mango Mandarin Novae Plus Pearl Silver Mexx XX Very Nice Tsi-La Organic Saqui Nicolai Parfumeur Createur L`Eau Mixte Gres Caline Blooming Moments