Marki » B » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Alabaster Banana Republic dla kobiet

Alabaster Banana Republic dla kobiet

wodny
ozonowy

Alabaster marki Banana Republic to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Alabaster został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Honorine Blanc. Nutę głowy stanowi lotos; nutą serca jest róża; nutą bazy jest piżmo.

Lotos

Róża

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Alabaster by Banana Republic.

Alabaster Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Banana Republic Alabaster, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Banana Republic Alabaster, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Alabaster marki Banana Republic. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Alabaster marki Banana Republic reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Rocher Fleur de Noel Betty Barclay Style by Night Dita Von Teese Dita Von Teese Prada Infusion d'Iris Hermes Hermessence Rose Ikebana Escada Sexy Graffiti Hermes Eau Claire des Merveilles Tova Beverly Hills Tova Signature Platinum Farfalla Aura Brecourt Eau Trouble Prada Infusion d`Iris Eau de Toilette Yves Rocher Fraicheur Vegetale Verveine Marc Jacobs Daisy Elizabeth Arden Green Tea Cherry Blossom Tesori d`Oriente White Musk Yves Rocher Rose Absolue Cacharel Eden John Galliano John Galliano Acorelle Lotus Bambou Annick Goutal Eau de Camille