Marki » B » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Alabaster Banana Republic dla kobiet

Alabaster Banana Republic dla kobiet

wodny
ozonowy

Alabaster marki Banana Republic to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Alabaster został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Honorine Blanc. Nutę głowy stanowi lotos; nutą serca jest róża; nutą bazy jest piżmo.

Lotos

Róża

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Alabaster by Banana Republic.

Alabaster Recenzje Perfum

Banana Republic Alabaster eau de parfum for women 3.3 oz
FragranceNet.com
Eau De Parfum 1.7oz
24.99 USD
Banana Republic Alabaster by Banana Republic Eau de Parfum Spray 1.7 oz for Women
FragranceX.com
Eau De Toilette 3.4oz
27.60 USD
Alabaster Perfume by Banana Republic, 3.4 oz Eau De Toilette Spray Tester for Women
Eau De Parfum 0.6oz
Alabaster Perfume by Banana Republic, 3.4 oz Eau De Parfum Spray for Women
FragranceNet.com
Eau De Parfum 3.3oz
32.99 USD
Banana Republic Alabaster by Banana Republic Eau de Parfum Spray 3.3 oz for Women
Eau De Parfum 1.7oz
36.50 USD
Banana Republic Alabaster Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz
Banana Republic Alabaster Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz
Eau De Parfum 3.4oz
42.00 USD
Banana Republic Alabaster Eau De Parfum Spray 100ml 3.4oz
Banana Republic Alabaster Eau De Parfum Spray 100ml 3.4oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Banana Republic Alabaster, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Banana Republic Alabaster, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Alabaster marki Banana Republic. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Alabaster marki Banana Republic reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Rocher Fleur de Noel Dita Von Teese Dita Von Teese Prada Infusion d'Iris Hermes Hermessence Rose Ikebana Escada Sexy Graffiti Hermes Eau Claire des Merveilles Brecourt Eau Trouble Farfalla Aura Tova Beverly Hills Tova Signature Platinum Betty Barclay Style by Night Prada Infusion d`Iris Eau de Toilette Yves Rocher Fraicheur Vegetale Verveine Tesori d`Oriente White Musk Elizabeth Arden Green Tea Cherry Blossom Marc Jacobs Daisy Yves Rocher Rose Absolue Cacharel Eden John Galliano John Galliano Il Profvmo Coquelicot s.Oliver s.Oliver Original Women