Marki » B » kwiatowe « Grupy

Mam: 1 Miałem: 1

żółtych kwiatów
tropikalny
Talisman eau Transparente Balenciaga dla kobiet Zdjęcia

Talisman eau Transparente marki Balenciaga to kwiatowe perfumy dla kobiet. Talisman eau Transparente został wydany w 1996 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak liczi, frezja, osmantus i ylang-ylang.

Liczi Frezja Osmantus Ylang-ylang

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Talisman eau Transparente by Balenciaga.

Talisman eau Transparente Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Balenciaga Talisman eau Transparente, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Balenciaga Talisman eau Transparente, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Talisman eau Transparente marki Balenciaga. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Talisman eau Transparente marki Balenciaga reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chloe Chloe Pupa Very Flower Iris Floris Malmaison Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Joy DSH Perfumes la Rose Fleurette (Rose No. 2) Ted Baker XO Extraordinary Michel Germain Immaculate Zara Zara Collection Woman Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer Eau de Toilette Byredo La Tulipe Kenzo Time for Peace Teo Cabanel Early Roses