Marki » B » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Talisman Balenciaga dla kobiet

Talisman Balenciaga dla kobiet

Talisman Balenciaga dla kobiet Zdjęcia Talisman Balenciaga dla kobiet Zdjęcia

Talisman marki Balenciaga to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Talisman został wydany w 1994 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dominique Preyssas. Nutami głowy są aldehydy, ananas, suszone owoce, mandarynka, osmantus, brzoskwinia, liczi, hiacynt, rum i bergamotka; nutami serca są cyklamen, goździk (roślina), irys, frezja, jaśmin, ylang-ylang, konwalia i róża; nutami bazy są skóra, drzewo sandałowe, fasolka tonka, ambra, paczula, piżmo, kokos, wanilia, wosk pszczeli, karmel i cedr.

Aldehydy Ananas Suszone owoce Mandarynka Osmantus Brzoskwinia Liczi Hiacynt Rum Bergamotka

Cyklamen Goździk (roślina) Irys Frezja Jaśmin Ylang-ylang Konwalia Róża

Skóra Drzewo sandałowe Fasolka tonka Ambra Paczula Piżmo Kokos Wanilia Wosk pszczeli Karmel Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Talisman by Balenciaga.

Talisman Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Balenciaga Talisman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Balenciaga Talisman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Talisman marki Balenciaga. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Talisman marki Balenciaga reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Trussardi Donna Trussardi Avon Occur! Creed Feuille Verte Laura Biagiotti Laura Rose Myrurgia Natural de Myrurgia Weil Secret De Venus Burberry Society DSH Perfumes Feuilles (Leaves) Tommy Hilfiger Hilfiger Woman Atkinsons Bizarre Daisy Fuentes Dianoche Day Adolfo Dominguez Agua Fresca de Rosas