Marki » B » orientalno - drzewne « Grupy

Rumba Balenciaga dla kobiet

Rumba Balenciaga dla kobiet

Rumba Balenciaga dla kobiet Zdjęcia Rumba Balenciaga dla kobiet Zdjęcia Rumba Balenciaga dla kobiet Zdjęcia Rumba Balenciaga dla kobiet Zdjęcia Rumba Balenciaga dla kobiet Zdjęcia

Rumba marki Balenciaga to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Rumba został wydany w 1989 roku. Nutami głowy są kwiat pomarańczy, Śliwka, malina, brzoskwinia, bazylia, mirabelka i bergamotka; nutami serca są miód, magnolia, goździk (roślina), tuberoza, gardenia, orchidea, jaśmin, aksamitka, heliotrop i konwalia; nutami bazy są skóra, drzewo sandałowe, Śliwka, fasolka tonka, ambra, paczula, piżmo, wanilia, mech dębowy, cedr i styraks.

Kwiat pomarańczy Śliwka Malina Brzoskwinia Bazylia Mirabelka Bergamotka

Miód Magnolia Goździk (roślina) Tuberoza Gardenia Orchidea Jaśmin Aksamitka Heliotrop Konwalia

Skóra Drzewo sandałowe Śliwka Fasolka tonka Ambra Paczula Piżmo Wanilia Mech dębowy Cedr Styraks

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rumba by Balenciaga.

Rumba
Randa
Sun

Rumba Recenzje Perfum

Świetny owocowy szypr - gęsty, śliwkowo - miodowy, słodki, ale podszyty szyprową goryczką. Jest w nim też wyraźna, fizjologiczna nuta, która kojarzy mi się momentami z wonią toalety, takiej nie do końca czystej. Brzmi obrzydliwie, ale o dziwo jest to bardzo intrygujące w połączeniu z resztą nut.

Szkoda, że Ellena poszedł drogą przeźroczystych warzywno - ziołowych zapachów zamiast kontynuować ten trend.

Roma
Roma

Poczułam wreszcie Rumbę tak, jak należy... Jest świetna, warto poczekać, ponosić, by dobrze poznać... jednak nosząc ją pierwszy dzień, nie byłam oczarowana, raczej rozczarowana... Śliwki w miodzie, to nie to... słodko i banalnie...
Poczekałam kilka godzin - do wieczora, aż wreszcie zwierzęca natura Rumby pokazała, co potrafi... zapach stał się niesamowicie pociągający, wręcz seksualny... sławetną sierść też poczułam... ;-]
To obezwładniające pachnidło - bardzo podobne do Parfum de Peau. Wspaniałe wieści, choć z drugiej strony, tę wodę produkuje dziś Lapidus, a podobno jego Rumba ma "wykastrowane" nuty... co z tego, że niedroga i łatwo dostępna:/
Ja mam tylko miniaturę, tę trochę łatwiej dostać, flakonik kryje ciemny, bogaty (jakby gęsty), nietuzinkowy, wielowymiarowy zapach - miks skóry, owoców, kwiatów, miodu, żywic i nut zwierzęcych...
Wczoraj poczułam 3 odsłony tego pachnidła - tylko 3 zmiany zapachu - a już byłam całkowicie ukontentowana - baza była lekko vintage (duży +).
A dziś nowe - cudowne doznania... Jak to możliwe, że wczoraj - na początku, wydawała mi się banalna, prostolinijna, zwyczajnie owocowa?! Chyba jednak troszkę zawiniła Randa, podobna, ale nie tak zmienna, nie tak ciekawa), którą długo nosiłam, za długo, by wreszcie stwierdzić, że jest nudna...
Jeszcze wczoraj widziałam Rumbę w czerwieni, jak orientalne perfumy, które nie wiedziałabym kiedy i gdzie nosić.
Dziś - to szypr, pełen smaczków/niuansów, tak wiele fajnych rzeczy można tam wyczuć - ale nie od razu, i być może nie zawsze... Miód (skrystalizowany) jest tu tak ciemny i bogaty jak w PdP. Nawet dym tu czuję:-0
Kto lubi szypry i cierpliwie zagłębi się w to pachnidło - będzie zachwycony.
Jest nie tylko nie przesłodzona, jak sądziłam, choć bywa słodka, ale czasem bywa też słona, a czasem wytrawna, kwiaty są piękne przedstawione, a żadne nie dominują...
Przepiękna kompozycja, wcale nie kojarzy mi się z panią wystrojoną do rumby, dla mnie to zapach na co dzień, pewnie dlatego, bo kocham takie nuty...
Oczywiście, stosuję Rumbę, jak wszystkie szypry, z daleko idącym umiarem, jedynie kroplę (ale lubię dodać za jakiś czas). Chyba to jedne z najtrwalszych i najmocniejszych wód, jakie poznałam.
*Kupiłam 3 setkę :-)))

patetico
patetico

Rumba to niezwykle zmysłowy taniec.
Myślałam, że w tańcu tym szaleć będą hipnotyczne kwiaty, które ocierając się o siebie nadadzą zapachowi ton i tempo.
Jest zupełnie inaczej, właśnie w tych perfumach kwiaty zostały zepchnięte na dalszy plan, jak widownia, która tylko obserwuje taneczne popisy.
Prym wiedzie silny akord szyprowy utrzymujący się od początku do końca.
Mocna bergamotka przyprawiona soczystą bazylią i owocowe akcenty bardzo delikatne w otwarciu, potrzebują trochę czasu, aby połączyć się na krótko z krwistym goździkiem i miodem, który ociepla atmosferę.
Suche miodowe akordy wyróżniają się do końca stapiając się z mchem i silnym aromatem skórzanym.
Baza zaskakuje zapachem sierści zgonionego zwierzęcia, które przybiegło z dworu wytarzane w poszyciu leśnym, a w czasie zapowiadającej się niewinnie eskapady zaliczyło jeszcze taniec godowy.
W wydaniu Balenciagi rumba nie jest więc tańcem cywilizowanym, ale dzikim i animalistycznym.
Żadne tam słodkie kwiatki i owocki.
Nic z tych rzeczy.
Ten zapach jest nieco kapryśny i z gatunku tych, które wybierają partnerkę, do której pasują.
Bardziej szyprowo-miodowo-zwierzęcy, niż orientalno-drzewny.
Trwałość duża, projekcja zadowalająca.
Dla miłośniczek mocno skórzanej woni:)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Balenciaga Rumba, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Balenciaga Rumba, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rumba marki Balenciaga. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rumba marki Balenciaga reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Opium Molinard Habanita Pierre Balmain Ambre Gris Gres Cabochard Parfum d`Empire Ambre Russe Clinique Aromatics Elixir Lanvin Arpege Yves Rocher Neonatura Cocoon Estée Lauder Youth-Dew Estée Lauder Azuree Pure Montale Full Incense Yves Saint Laurent Nu Thierry Mugler Womanity Liqueurs de Parfum Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon Christian Dior Poison Yves Saint Laurent M7 L`Artisan Parfumeur Tea for Two Yves Rocher Nature Millenaire Moschino Moschino Cartier Le Baiser Du Dragon