Marki » B » kwiatowo - zielone « Grupy

Rosabotanica Balenciaga dla kobiet

Rosabotanica Balenciaga dla kobiet

Mam: 23 Miałem: 10 Chcę: 37 Ukochany zapach: 1

Rosabotanica Balenciaga dla kobiet Filmy
Rosabotanica Balenciaga dla kobiet Zdjęcia Rosabotanica Balenciaga dla kobiet Zdjęcia Rosabotanica Balenciaga dla kobiet Zdjęcia

Rosabotanica marki Balenciaga to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Rosabotanica został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są hiacynt, liść figi i petitgrain; nutami serca są róża, różowy pieprz, kardamon i grejpfrut; nutami bazy są biała ambra, cedr, wetyweria, paczula i nuty drzewne.

Hiacynt Liść figi Petitgrain

Róża Różowy pieprz Kardamon Grejpfrut

Biała ambra Cedr Wetyweria Paczula Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rosabotanica by Balenciaga.

Un Jardin En Mediterranee
Incantation
Philosykos
Pur Desir de Rose
Innamorata Lovely Rose

Rosabotanica Recenzje Perfum

pachniewitch
pachniewitch

Florabotanica nie zrobila na mnie wielkiego wrazenia...
Ale Rosabotanica oj...........tak!!!

Choc nie jestem wielbicielka zapachow zielonych..a tym bardziej swiezakow...

Ale ta roza w polaczeniu z figa i cala wilgocia porannego ogrodu jest upajajaca !

Przepieknie sie rozwija na skorze , caly czas zmienia..
Mam wrazenie, ze te roslinki maja rozpromienione buzie niczym w bajkach.. Przymilaja sie radosnie , oddajac esencje swego zielonego piekna -gleboko klaniajac sie sloncu :)

Zapach powinien byc refundowany jako antydepresant ...

Klasa ! afirmacja zycia....!

elektrokot
elektrokot

Byłam obrażona na Balenciagę, odkąd zniknął Cristobal. Kochałam go, ale byłam zielona w kwestii nagłego znikania perfum z rynku i zostałam z resztką tego boskiego zapachu, gdy mądrzejsi ode mnie sprzedawali go po niebotycznych cenach. Niesamowite jest to, że ja go wciąż pamiętam i nadal za nim tęsknię.
Nie jest to jednak sentymentalna podróż do przeszłości i wylewanie żalów, lecz recenzja zapachu. I to zapachu, który przynosi mi wiele radości. Przede wszystkim lubię róże, więc już na początku ich zapach(świetnie skomponowany z figowym listowiem) świdruje miłą świeżością. Potem jest równie dobrze-figa daje Rosabotanice przestrzenność i taką czystość. Dobrze jest, czekam na flakon.

cocomalibu
cocomalibu

Moje nowe zauroczenie zapachowe! Jaka szkoda, że dopiero teraz odkryłam te perfumy. Rosabotanica jest tak bardzo moja, tak wspaniale się czuję w tym zapachu.
Przepiękna świeża róża ogrodowa na równi z zielonym liściem figi, który momentami (ale tylko momentami) przejmuje pałeczkę i wtedy bardzo przypomina mi ukochany przeze mnie zapach Diptyque - Philosykos.
Rosa jest bardzo przestrzennym i przejrzystym zapachem, mam wrażenie, że wręcz błyszczy na moim nadgarstku. Daje takie wspaniałe wrażenie świeżości. Nie jest to jednak świeżość mydlana, to bardziej zapach młodych roślin po wiosennym deszczu. Bardzo wyraźnie wyczuwam w tej kompozycji także grejpfruta, który dodaje kwaskowatości. Zapach bardzo trwały na mojej skórze i dobrze projektujący przez pierwsze 4 godziny, później osiada przy skórze i wycisza się pozostawiając wyraźny aromat lekko drzewnej bazy podbitej paczulą.
Piękne!

Weronique
Weronique

przepiękny, niepowtarzalny i uwodzicielski. CUDO!!! i na pewno zakupię drugi flakon.

mamigora
mamigora

Niepospolity, zdecydowanie pozwala sie wyróżnić! Wiedziałam, że to nie róża jest prowodyrem tej kompozycji. Nie wiedziałam (dopóki nie doczytałam), że za fenomen tego zapachu odpowiedzialna jest przede wszystkim figa. Ona gra pierwsze skrzypce plącząc się w gąszczu niezwykłego, botanicznego ogrodu. Zapach dość intrygujący, choć podczas noszenia miałam moment zawahania. Stało sie to wtedy, kiedy z ukrycia wyszła herbaciana ciocia Róża, a w ręku trzymała ciastko z cukrem. Wtedy na moment zwątpiłam i zawisłam nad koronkowym obrusem, imbrykiem i różaną konfiturą. Babcina róża nagięła czasoprzestrzeń i za bardzo cofnęła w czasie tą, moim zdaniem, nowoczesną i świeżą kompozycję. Ta chwila wybrzmiała i znowu wskoczył figowy listek zakrywając wstydliwą przerwę swojej nieobecności. Ożywiona figa tańczyła wytrwale do samego końca popijajac sok z grejpfruta w drewnianym domku podpiwniczonym paczulą;)

Pozzzziomka
Pozzzziomka

Ten zapach to prawdziwa perełka, olśnienie zapachowe. Cały czas albo znałam ten zapach bardzo pobieżnie, albo z racji tego, że są 2 Balenciagi z różą w nazwie, a mi jakoś przez jakiś czas wydawało się, że 1, może prawda jest taka, że znałam tą tylko L'eau Rose ;) Krótko mówiąc w Rosabotanica króluje coś innego niż róża. Prym wiedzie figa, a dokładnie jej liście i do tego to niesamowicie piękny figowy zapach, bliźniaczy wręcz identyczny do Incantation RBR, co było dla mnie dużym szokiem :) Przepiękny, cudny i o wiele tańszy od I., co jest bardzo dobrą wiadomością. Flakonik bardzo ładny :) To kolejny zapach tej marki ukazujący wyjątkowość tej marki :)

cmowate
cmowate

Zapach ten jest bardzo podobny do Hermes Un Jardin Sur Mediterrance, ale przewyższa go trwałością. Bardzo mocny na początku, zapach - kojarzący się z ogrodem po deszczu - nabiera delikatności róży. Następnie powoli przekształca się w przyjemny ciepły zapach żywic, pozostających przy skórze. Właściwie oba zapachy sa niemal identycze, zależy co wolisz: cenę czy jakość.

Ciri
Ciri

słodziak - bardzo słodka rozkwitła ogrodowa różowa róża. W odsłoniętym na słońce ogrodzie w samo południe.
Byłaby męcząca gdyby nie słodko-gorzkawe zielsko w tle - liść figowey (chyba?)

na pewno mój :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Balenciaga Rosabotanica, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Balenciaga Rosabotanica, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rosabotanica marki Balenciaga. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rosabotanica marki Balenciaga reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hermes Eau des Merveilles The Different Company Sublime Balkiss Chanel Allure eau de parfum Chanel Cristalle Eau Verte Narciso Rodriguez Narciso Balenciaga Florabotanica Ralph Lauren Safari Yves Saint Laurent Elle Balenciaga Balenciaga L`Essence Aramis Perfume Calligraphy Rose Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Etat Libre d`Orange Tilda Swinton Like This Guerlain Shalimar Parfum Initial Chanel Coco Noir Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum Penhaligon`s Vaara Bottega Veneta Bottega Veneta Hermes Jour d'Hermes Versace Versense Thierry Mugler Alien Essence Absolue