Marki » B » szyprowo - owocowe « Grupy

Quadrille Balenciaga dla kobiet

Quadrille Balenciaga dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 2

Quadrille marki Balenciaga to szyprowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są Śliwka, brzoskwinia i cytryna; nutami serca są goździk (przyprawa), jaśmin i kardamon; nutami bazy są ambra i piżmo.

Śliwka Brzoskwinia Cytryna

Goździk (przyprawa) Jaśmin Kardamon

Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Quadrille by Balenciaga.

Quadrille Recenzje Perfum

Quadrille by Balenciaga 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Balenciaga Quadrille, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Balenciaga Quadrille, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Quadrille marki Balenciaga. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Quadrille marki Balenciaga reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - owocowe
Rochas Femme Rochas Badgley Mischka Badgley Mischka Montale Chypre - Fruite Yohji Yamamoto Yohji Jasper Conran Jasper Conran Her Frederic Malle Le Parfum de Therese Tous Tous In Heaven Her Natura Shiraz Rasasi Rasasi Creed Aventus Ulric de Varens Varensia Jo Malone English Pear & Freesia