Marki » B » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Prelude Balenciaga dla kobiet

Prelude Balenciaga dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

Prelude marki Balenciaga to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Prelude został wydany w 1982 roku. Nutami głowy są aldehydy, pomarańcza, i bergamotka; nutami serca są goździk (roślina), cynamon, orchidea, jaśmin, ylang-ylang i róża; nutami bazy są balsam tolu, ambra, paczula, benzoes, cywet i wanilia.

Aldehydy Pomarańcza Bergamotka

Goździk (roślina) Cynamon Orchidea Jaśmin Ylang-ylang Róża

Balsam Tolu Ambra Paczula Benzoes Cywet Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Prelude by Balenciaga.

Prelude Recenzje Perfum

Początek ładny – aldehydowo – kwiatowy, z dobrze wyczuwalnym jaśminem i ylang. Później jednak kwiaty znikają i pojawia się chmurka przypraw – jest cynamon, trochę żywic i ambra.

Niestety, całość jest bardzo delikatna, nieco mydlana dzięki aldehydom i znika ze skóry w mgnieniu oka.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Balenciaga Prelude, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Balenciaga Prelude, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Prelude marki Balenciaga. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Prelude marki Balenciaga reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Angel Schlesser Angel Schlesser Essential Cacharel Noa Castelbajac Castelbajac Eau de Toilette Issey Miyake L'Eau Bleu d'Issey Eau Fraiche Hilde Soliani Ti Amo: Tulipano Nina Ricci Premier Jour Soleil S. Cute Luxe Berry Pearly Yellow Jil Sander Style Soft Pink Room Parfum Pour Toi Cristiano Fissore Cashmere for Women Bruno Acampora Seplasia Prada Infusion d`Iris Eau de Toilette