Marki » B » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Prelude Balenciaga dla kobiet

Prelude Balenciaga dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

Prelude marki Balenciaga to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Prelude został wydany w 1982 roku. Nutami głowy są aldehydy, pomarańcza, i bergamotka; nutami serca są goździk (roślina), cynamon, orchidea, jaśmin, ylang-ylang i róża; nutami bazy są balsam tolu, ambra, paczula, benzoes, cywet i wanilia.

Aldehydy Pomarańcza Bergamotka

Goździk (roślina) Cynamon Orchidea Jaśmin Ylang-ylang Róża

Balsam Tolu Ambra Paczula Benzoes Cywet Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Prelude by Balenciaga.

Prelude Recenzje Perfum

Początek ładny – aldehydowo – kwiatowy, z dobrze wyczuwalnym jaśminem i ylang. Później jednak kwiaty znikają i pojawia się chmurka przypraw – jest cynamon, trochę żywic i ambra.

Niestety, całość jest bardzo delikatna, nieco mydlana dzięki aldehydom i znika ze skóry w mgnieniu oka.

Prelude by Balenciaga 4.00 out of 5 based on 3 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Balenciaga Prelude, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Balenciaga Prelude, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Prelude marki Balenciaga. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Prelude marki Balenciaga reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Bvlgari Eau Parfumee au The Blanc Nina Ricci Les Belles de Ricci Belle de Minuit Bond No 9 The Scent Of Peace Kate Moss Kate Clean Wellness by Clean Harmony Lanvin Lanvin L`Homme Tom Ford White Musk Collection White Suede Oriflame Miss O Fashion Princess Diptyque Vetyverio Chloe Love Parfums de Coeur Skin Musk Oriflame Volare Wisteria