Marki » B » kwiatowe « Grupy

Michelle Balenciaga dla kobiet

Michelle Balenciaga dla kobiet

tuberozowy

Michelle marki Balenciaga to kwiatowe perfumy dla kobiet. Michelle został wydany w 1979 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francoise Caron. Nutami głowy są aldehydy, gardenia, kokos, nuty zielone i brzoskwinia; nutami serca są goździk (roślina), tuberoza, irys, orchidea, jaśmin, ylang-ylang i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo, benzoes, mech dębowy, wanilia i wetyweria.

Aldehydy Gardenia Kokos Nuty zielone Brzoskwinia

Goździk (roślina) Tuberoza Irys Orchidea Jaśmin Ylang-ylang Róża

Drzewo sandałowe Piżmo Benzoes mech dębowy Wanilia Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Michelle by Balenciaga.

Madame de Carven
Cialenga

Michelle Recenzje Perfum

Duże rozczarowanie – dużo się naczytałam o tym zapachu, ale jest na mnie wręcz przeźroczysty – aldehydy, goździki, tuberoza, wszystko delikatne, jednocześnie dziwnie ostre i nieprzytulne.

Szybko znika ze skóry, bez szans na jakikolwiek rozwój.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Balenciaga Michelle, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Balenciaga Michelle, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Michelle marki Balenciaga. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Michelle marki Balenciaga reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera Chic Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Lalique Le Baiser Oriflame Radiant Light Kenzo Eau De Fleur de Thé Jessica McClintock Always & Forever Carolina Herrera 212 On Ice 2009 Lili Bermuda Pink Susanne Lang Midnight Orchid 72 O Boticario Acqua di Colonia Floral Lisa Hoffman Tunisian Neroli DSH Perfumes Pink Gardenia