Marki » B » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Le Dix Perfume Balenciaga dla kobiet

Le Dix Perfume Balenciaga dla kobiet

aldehydowy
Le Dix Perfume Balenciaga dla kobiet Zdjęcia Le Dix Perfume Balenciaga dla kobiet Zdjęcia Le Dix Perfume Balenciaga dla kobiet Zdjęcia Le Dix Perfume Balenciaga dla kobiet Zdjęcia Le Dix Perfume Balenciaga dla kobiet Zdjęcia Le Dix Perfume Balenciaga dla kobiet Zdjęcia

Le Dix Perfume marki Balenciaga to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Le Dix Perfume został wydany w 1947 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francis Fabron. Nutami głowy są aldehydy, kolendra, brzoskwinia, bergamotka i cytryna; nutami serca są bez, korzeń irysa, jaśmin, ylang-ylang, konwalia i róża; nutami bazy są balsam peruwiański, drzewo sandałowe, fasolka tonka, ambra, piżmo, benzoes, cywet, wanilia i wetyweria.

Aldehydy Kolendra Brzoskwinia Bergamotka Cytryna

Bez Korzeń irysa Jaśmin Ylang-ylang Konwalia Róża

Balsam peruwiański Drzewo sandałowe Fasolka tonka Ambra Piżmo Benzoes Cywet Wanilia Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Le Dix Perfume by Balenciaga.

Les Exclusifs de Chanel Misia
Jardin de Giverny

Le Dix Perfume Recenzje Perfum

gardenia
gardenia

Po prostu cudowne.Odkryłam je przypadkowo,nie znając w ogóle ich historii.Ale zaintrygowała mnie staromodna butelka i nazwa-nic mi nie mówiła,ale brzmiała ciekawie.
Od samego poczatku,gdy dane mi było powąchać Le Dix,poczułam-dosłownie,że to coś wyjątkowego.
W małej chmurce aldehydów ujęte są kwiaty,a właściwie bukiecik skromnych,delikatnych kwiatów:róże,konwalie,troszkę bzu i jaśminu.Nie wyczuwam dokładnie pojedyńczych komponentów,są idealnie wyważone,ale delikatność i świeżość kompozycji przywodzi mi na myśl głownie te kwiaty,wymienione w składzie Le Dix.Do kwiatów dołącza się też brzoskwinia,trochę słodka,trochę mechata,zamszowa.
Na koniec do głosu dochodza też głebsze składniki,ciepłe,otulające i mimo że już cięższego kalibru,to nadal wszystko jest subtelne,lekko skórzane,ale nadal kwiatowe.
To,co szczególnie doceniam w Le Dix to niesamowita harmonia,nienachalność,niezaprzeczalny urok i elegancja tej kompozycji.Mogę nosić Le Dix do dżinsów i zwykłego T-Shirtu,ale czuję się wtedy wytwornie,moje ruchy są jakby miękkie,arystokratyczne i mam wrażenie,że uśmiecham się trochę tajemniczo,bo Le Dix ma dla mnie jakąś tajemnicę,taki mały słodki sekret,który znam tylko ja-no bo mało kto pachnie tak cudownymi i rzadkimi perfumami,jak te :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Balenciaga Le Dix Perfume, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Balenciaga Le Dix Perfume, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Le Dix Perfume marki Balenciaga. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Le Dix Perfume marki Balenciaga reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hermes Elixir des Merveilles Serge Lutens Ambre Sultan Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon Lancome Poeme Rance 1795 Rue Rance Eau Superbe Calvin Klein Eternity Summer 2009 Bvlgari Bvlgari Eau Parfumee au The Vert Extreme Laura Biagiotti Venezia Kenzo Air Guerlain Shalimar Parfum Initial Yves Rocher Ode à l'amour Givenchy Organza Serge Lutens Fille en Aiguilles Annayake Miyako Calvin Klein Eternity Rochas Byzance Yves Saint Laurent Belle d`Opium Atkinsons The British Bouquet Bvlgari Black Rochas Madame Rochas