Marki » B » szyprowe « Grupy

La Fuite des Heures (Fleeting Moment) Balenciaga dla kobiet

aldehydowy
lekko korzenny
La Fuite des Heures (Fleeting Moment) Balenciaga dla kobiet Zdjęcia

La Fuite des Heures (Fleeting Moment) marki Balenciaga to szyprowe perfumy dla kobiet. La Fuite des Heures (Fleeting Moment) został wydany w 1949 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Germaine Cellier. Perfumy zawierają takie składniki, jak aldehydy, nuty drzewne, mech dębowy, jaśmin, fiołek, nuty kwiatowe, anyż, tymianek, skóra i ambra.

Aldehydy Nuty drzewne Mech dębowy Jaśmin Fiołek Nuty kwiatowe Anyż Tymianek Skóra Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about La Fuite des Heures (Fleeting Moment) by Balenciaga.

La Fuite des Heures (Fleeting Moment) Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Balenciaga La Fuite des Heures (Fleeting Moment), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Balenciaga La Fuite des Heures (Fleeting Moment), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum La Fuite des Heures (Fleeting Moment) marki Balenciaga. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu La Fuite des Heures (Fleeting Moment) marki Balenciaga reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Decleor L`original Scents of Time Pyxis Guerlain Derby Patyka Chypre Six Scents Six Scents Series Two 3 Henrik Vibskov: Solar Donkey Power Lancome Trophee Roxana Illuminated Perfume GreenWitch DSH Perfumes Feuilles Vertes (Green Leaves) D.S. & Durga M'Head Reds Amouage The Library Collection Opus I Schiaparelli Snuff Escentric Molecules Escentric 03