Marki » B » szyprowe « Grupy

La Fuite des Heures (Fleeting Moment) Balenciaga dla kobiet

aldehydowy
lekko korzenny
La Fuite des Heures (Fleeting Moment) Balenciaga dla kobiet Zdjęcia

La Fuite des Heures (Fleeting Moment) marki Balenciaga to szyprowe perfumy dla kobiet. La Fuite des Heures (Fleeting Moment) został wydany w 1949 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Germaine Cellier. Perfumy zawierają takie składniki, jak aldehydy, nuty drzewne, mech dębowy, jaśmin, fiołek, nuty kwiatowe, anyż, tymianek, skóra i ambra.

Aldehydy Nuty drzewne Mech dębowy Jaśmin Fiołek Nuty kwiatowe Anyż Tymianek Skóra Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about La Fuite des Heures (Fleeting Moment) by Balenciaga.

La Fuite des Heures (Fleeting Moment) Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Balenciaga La Fuite des Heures (Fleeting Moment), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Balenciaga La Fuite des Heures (Fleeting Moment), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum La Fuite des Heures (Fleeting Moment) marki Balenciaga. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu La Fuite des Heures (Fleeting Moment) marki Balenciaga reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Christian Dior Dioressence Bill Blass Basic Black Shiseido Basala Clarins Eau Dynamisante Ormonde Jayne Ormonde Woman biehl parfumkunstwerke mb02 Roberto Capucci Capucci Pour Homme Ayala Moriel Rainforest JoAnne Bassett Rich Leather Brooksfield Brooksfield Men Parfums 06130 Lys Gianfranco Ferre GFF Donna