Marki » B » drzewno - szyprowe « Grupy

Ho Hang Club Balenciaga dla mężczyzn

Ho Hang Club Balenciaga dla mężczyzn

ziołowy

Ho Hang Club marki Balenciaga to drzewno - szyprowe perfumy dla mężczyzn. Ho Hang Club został wydany w 1987 roku. Nutami głowy są dzięgiel, kolendra, bergamotka, cytryna amalfi i bazylia; nutami serca są goździk (roślina), jaśmin, geranium, kardamon, tymianek, korzeń irysa, róża, jagody jałowca i cyprys; nutami bazy są piżmo, paczula, mech dębowy, cedr virginia, ambra, styraks, olibanum i skóra.

Dzięgiel Kolendra Bergamotka Cytryna Amalfi Bazylia

Goździk (roślina) Jaśmin Geranium Kardamon Tymianek Korzeń irysa Róża Jagody jałowca Cyprys

Piżmo Paczula Mech dębowy Cedr Virginia Ambra Styraks Olibanum Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ho Hang Club by Balenciaga.

Equipage

Ho Hang Club Recenzje Perfum

Ho Hang Club by Balenciaga 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Balenciaga Ho Hang Club, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Balenciaga Ho Hang Club, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ho Hang Club marki Balenciaga. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ho Hang Club marki Balenciaga reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - szyprowe
Hermes Bel Ami Gianfranco Ferre Gianfranco Ferre  for Man Gianfranco Ferre Pontaccio 21 L`Artisan Parfumeur Timbuktu Christian Dior Bois D`argent Robert Piguet Cravache 2007 Coty Stetson Fresh Bond No 9 H.O.T. Always Alain Delon Iquitos Creed Cypres Musc Cofinluxe Watt Blue Odin 03 Century