Marki » B » drzewno - przyprawowe « Grupy

Ho Hang Balenciaga dla mężczyzn

Ho Hang Balenciaga dla mężczyzn

Ho Hang Balenciaga dla mężczyzn Zdjęcia Ho Hang Balenciaga dla mężczyzn Zdjęcia

Ho Hang marki Balenciaga to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Ho Hang został wydany w 1971 roku. Nutami głowy są pomarańcza, lawenda, bazylia, bergamotka i cytryna; nutami serca są goździk (roślina), paczula, cedr, brazylijskie drzewo różane i geranium; nutami bazy są labdanum, fasolka tonka, ambra, piżmo, benzoes i wanilia.

Pomarańcza Lawenda Bazylia Bergamotka Cytryna

Goździk (roślina) Paczula Cedr Brazylijskie drzewo różane Geranium

Labdanum Fasolka tonka Ambra Piżmo Benzoes Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ho Hang by Balenciaga.

Ho Hang Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Balenciaga Ho Hang, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Balenciaga Ho Hang, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ho Hang marki Balenciaga. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ho Hang marki Balenciaga reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Bvlgari BLV Pour Homme L`Artisan Parfumeur Mechant Loup Jo Malone Nutmeg & Ginger Acqua di Biella Ca' Luna Azzaro Acteur Guerlain Vetiver Sport Olivier Durbano Cristal de Roche (Rock Crystal) Replay Replay Intense for Him Arrogance Arrogance Pour Homme Gianni Campagna Bespoke Vero Profumo onda eau de parfum Chopard Noble Vetiver