Marki » B » orientalno - kwiatowe « Grupy

Eau de Cristobal Balenciaga dla kobiet

Eau de Cristobal Balenciaga dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

Eau de Cristobal Balenciaga dla kobiet Zdjęcia

Eau de Cristobal marki Balenciaga to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Eau de Cristobal został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christophe Raynaud. Nutami głowy są czarna porzeczka, mandarynka i bergamotka; nutami serca są piwonia, frezja, jaśmin i ylang-ylang; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, ambra i wanilia.

Czarna porzeczka Mandarynka Bergamotka

Piwonia Frezja Jaśmin Ylang-ylang

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Cristobal by Balenciaga.

Eau de Cristobal Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Balenciaga Eau de Cristobal, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Balenciaga Eau de Cristobal, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Cristobal marki Balenciaga. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Cristobal marki Balenciaga reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Miss Sixty Miss Sixty Elixir Lancetti Lancetti Mood Woman NafNaf NafNaf Olivier Strelli Olivier Strelli Ralph Lauren Lauren Style Lancaster Aquasun Satellite Ipanema Houbigant Lutece MDCI Parfums Le Rivage des Syrtes LR Heidi Klum Brut Parfums Prestige Princess Grace de Monaco Poiray Sceau de Coeur