Marki » B » aromatyczno - fougere « Grupy

Eau de Balenciaga Lavande Balenciaga dla mężczyzn

Eau de Balenciaga Lavande Balenciaga dla mężczyzn

Eau de Balenciaga Lavande marki Balenciaga to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Eau de Balenciaga Lavande został wydany w 1973 roku. Nutami głowy są lawenda, petitgrain, bergamotka i cytryna amalfi; nutami serca są goździk (roślina), geranium, drzewo sandałowe i cedr virginia; nutami bazy są wetyweria, piżmo, mech dębowy, ambra i fasolka tonka.

Lawenda Petitgrain Bergamotka Cytryna Amalfi

Goździk (roślina) Geranium Drzewo sandałowe Cedr Virginia

Wetyweria Piżmo Mech dębowy Ambra Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Balenciaga Lavande by Balenciaga.

Eau de Balenciaga Lavande Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Balenciaga Eau de Balenciaga Lavande, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Balenciaga Eau de Balenciaga Lavande, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Balenciaga Lavande marki Balenciaga. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Balenciaga Lavande marki Balenciaga reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Azzaro Azzaro pour Homme Calvin Klein CK IN2U for Him Monotheme Fine Fragrances Venezia Scottish Lavender Houbigant Fougere Royale Jean Paul Gaultier La Cologne Fleur du Male La Perla GrigioPerla HEDO Bijan Bijan Black for Men Chi Chi Man Victorinox Swiss Army Swiss Army Mountain Water Roxana Illuminated Perfume Vera Caesars World Caesars Man Emperor Nazareno Gabrielli Nazarenogabrielli