Marki » B » aromatyczno - fougere « Grupy

Eau de Balenciaga Balenciaga dla mężczyzn

Eau de Balenciaga Balenciaga dla mężczyzn

Miałem: 1

Eau de Balenciaga marki Balenciaga to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Eau de Balenciaga został wydany w 1962 roku. Nutami głowy są lawenda, petitgrain, rozmaryn, bergamotka i cytryna amalfi; nutami serca są goździk (roślina), jaśmin, geranium, drzewo sandałowe i cedr virginia; nutami bazy są wetyweria, piżmo, mech dębowy, ambra i fasolka tonka.

Lawenda Petitgrain Rozmaryn Bergamotka Cytryna Amalfi

Goździk (roślina) Jaśmin Geranium Drzewo sandałowe Cedr Virginia

Wetyweria Piżmo Mech dębowy Ambra Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Balenciaga by Balenciaga.

Eau de Balenciaga Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Balenciaga Eau de Balenciaga, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Balenciaga Eau de Balenciaga, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Balenciaga marki Balenciaga. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Balenciaga marki Balenciaga reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Roberto Cavalli Just Cavalli Him Tommy Hilfiger Freedom for Him Parfum d`Empire Fougere Bengale Sergio Tacchini O-Zone Man Sergio Tacchini Christian Dior Fahrenheit 0 Degree Lacoste Red Halston Unbound for Men Nobile 1942 Lavanda Nobile Lorenzo Villoresi Wild Lavender Guepard Gentleman Guepard Gabriela Sabatini Wild Wind for Men N10Z Intense TEN by Intense