Marki » B » orientalno - drzewne « Grupy

Cristobal pour Homme Balenciaga dla mężczyzn

Cristobal pour Homme Balenciaga dla mężczyzn

Cristobal pour Homme Balenciaga dla mężczyzn Zdjęcia Cristobal pour Homme Balenciaga dla mężczyzn Zdjęcia

Cristobal pour Homme marki Balenciaga to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Cristobal pour Homme został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Gerard Anthony. Nutami głowy są dzięgiel, biały pieprz, kolendra, lawenda i bergamotka; nutami serca są kawa kolumbijska, drzewo sandałowe, paczula, herbata, cedr i geranium; nutami bazy są ambra, benzoes, wanilia i tytoń.

Dzięgiel Biały pieprz Kolendra Lawenda Bergamotka

Kawa kolumbijska Drzewo sandałowe Paczula Herbata Cedr Geranium

Ambra Benzoes Wanilia Tytoń

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cristobal pour Homme by Balenciaga.

Bvlgari Man

Cristobal pour Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Balenciaga Cristobal pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Balenciaga Cristobal pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cristobal pour Homme marki Balenciaga. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cristobal pour Homme marki Balenciaga reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Chanel Coco Mademoiselle Eau de toilette Eau D`Italie Bois d’Ombrie Ellen Tracy Ellen Tracy Matthew Williamson Incense Parfumerie Generale PG02 Coze Montale Orient Extreme Annayake Tomo Molinard Nirmala Burberry Burberrys DSH Perfumes Sandalo Inspiritu CB I Hate Perfume Fire From Heaven D.S. & Durga Smoked Amber