Marki » B » orientalno - przyprawowe « Grupy

Cristobal Balenciaga dla kobiet

Cristobal Balenciaga dla kobiet

Mam: 17 Miałem: 28 Chcę: 7 Ukochany zapach: 1

Cristobal Balenciaga dla kobiet Zdjęcia Cristobal Balenciaga dla kobiet Zdjęcia

Cristobal marki Balenciaga to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Cristobal został wydany w 1998 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Gillotin. Nutami głowy są goździk (roślina), liść figi i bergamotka; nutami serca są piwonia, frezja i jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula i wanilia.

Goździk (roślina) Liść figi Bergamotka

Piwonia Frezja Jaśmin

Drzewo sandałowe Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cristobal by Balenciaga.

Cinema
Alchimie
Le Parfum

Cristobal Recenzje Perfum

lady_poison
lady_poison

Przyjemny otulacz, choć nie z kategorii typowo jadalnej.

Cristobal ma klasę i pewien sznyt oraz miękkość charakterystyczną na Cinemy YSL czy Trouble Boucheron. Miałam te oba zapachy i wyczuwam bardzo duże podobieństwo.
Wanilia, drzewo sandałowe oraz bergamotka to nuty wiodące prym w Cristobalu. Dałabym sobie coś uciąć, że czuć też migdały i ambrę, które nie są wymienione w składzie.
Choć piękny, wydaje mi się że na dłuższą metę może jednak trochę znużyć.

germanita
germanita

przewspaniały!
przecudny!
nosi go kobieta dojrzała, spełniona, piękna, bogata, obwieszona złotem ale z klasą. oj z klasą! i co ważne - kobieta ta nie jest aseksualna! przeciwnie!

Cristobal by Balenciaga 3.58 out of 5 based on 25 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Balenciaga Cristobal, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Balenciaga Cristobal, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cristobal marki Balenciaga. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cristobal marki Balenciaga reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Ginestet Botrytis Fendi Fendi Theorema Shiseido Feminite du Bois Escada Escada Collection Laura Biagiotti Venezia Thierry Mugler Innocent Givenchy Organza Indecence Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Christian Dior Dolce Vita Fendi Theorema Esprit d`Ete Nina Ricci Les Belles de Ricci Belle de Minuit Carolina Herrera 212 Sexy Christian Dior Dior Addict Alexander McQueen Kingdom Chanel Chanel N°5 Eau Premiere Rochas Byzance Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Christian Dior Poison Nina Ricci Les Belles de Ricci Delice d`Epices Chanel Allure