Marki » B » « Grupy

Cialenga Balenciaga dla kobiet

Cialenga Balenciaga dla kobiet

Cialenga Balenciaga dla kobiet Zdjęcia Cialenga Balenciaga dla kobiet Zdjęcia Cialenga Balenciaga dla kobiet Zdjęcia

Cialenga marki Balenciaga to perfumy dla kobiet. Cialenga został wydany w 1973 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Jantzen. Nutami głowy są cytrusy, czarna porzeczka i nuty zielone; nutami serca są irys, jaśmin, ylang-ylang, goździk (przyprawa), esencja różana i lilia; nutami bazy są wetyweria, drzewo sandałowe, paczula, mech dębowy i cedr virginia.

Cytrusy Czarna porzeczka Nuty zielone

Irys Jaśmin Ylang-ylang Goździk (przyprawa) Esencja różana Lilia

Wetyweria Drzewo sandałowe Paczula Mech dębowy Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cialenga by Balenciaga.

Michelle

Cialenga Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Balenciaga Cialenga, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Balenciaga Cialenga, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cialenga marki Balenciaga. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cialenga marki Balenciaga reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Perry Ellis Perry Ellis m Yllozure Yllozure Yves Rocher Fraise Satellite A La Figue! DSH Perfumes L`Homme Oriflame Voyage Voyage So Chic! Bond No 9 Harrods for Him Demeter Fragrance Tropical Dots Ruehl No.925 Ruehl No.925 Calvin Klein Eternity Aqua for Men Mexx Mexx First Sunshine Woman John Varvatos John Varvatos 10th Anniversary Special Edition