Marki » B » orientalno - drzewne « Grupy

Balenciaga Pour Homme Balenciaga dla mężczyzn

Balenciaga Pour Homme Balenciaga dla mężczyzn

Miałem: 3 Chcę: 4

cynamonowy
Balenciaga Pour Homme Balenciaga dla mężczyzn Zdjęcia Balenciaga Pour Homme Balenciaga dla mężczyzn Zdjęcia Balenciaga Pour Homme Balenciaga dla mężczyzn Zdjęcia

Balenciaga Pour Homme marki Balenciaga to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Balenciaga Pour Homme został wydany w 1990 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Gerard Anthony. Nutami głowy są kolendra, bergamotka, wawrzyn, kardamon, cynamon, galbanum, pieprz i tymianek; nutami serca są cedr, paczula, drzewo sandałowe i cyprys; nutami bazy są mech dębowy, piżmo, wanilia, miód i labdanum.

Kolendra Bergamotka Wawrzyn Kardamon Cynamon Galbanum Pieprz Tymianek

Cedr Paczula Drzewo sandałowe Cyprys

mech dębowy Piżmo Wanilia Miód Labdanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Balenciaga Pour Homme by Balenciaga.

Balenciaga Pour Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Balenciaga Balenciaga Pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Balenciaga Balenciaga Pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Balenciaga Pour Homme marki Balenciaga. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Balenciaga Pour Homme marki Balenciaga reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Creed Original Santal Versace Versus Uomo Kenneth Cole Kenneth Cole New York Women Pierre Cardin Revelation Energy Comptoir Sud Pacifique Sultan Safran Etro Etra Etro Parfumerie Generale PG10 Aomassai Montblanc Individuel Herve Leger Herve Leger Lorenzo Villoresi Sandalo Prada Prada Intense Azzaro Azzaro Duo Men