Marki » B » kwiatowo - wodne « Grupy

Balenciaga Paris l'Edition Mer Balenciaga dla kobiet

Balenciaga Paris l'Edition Mer Balenciaga dla kobiet

morski
pikantny

Balenciaga Paris l'Edition Mer marki Balenciaga to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Balenciaga Paris l'Edition Mer został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są bergamotka, yuzu i pachnotka; nutami serca są nuty morskie i konwalia; nutami bazy są drzewo sandałowe, nuty drzewne i morskie muszle.

Bergamotka Yuzu Pachnotka

Nuty morskie Konwalia

Drzewo sandałowe Nuty drzewne Morskie muszle

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Balenciaga Paris l'Edition Mer by Balenciaga.

Balenciaga Paris l'Edition Mer Recenzje Perfum

Lizbet
Lizbet

Balenciaga Paris l'Edition Mer nie ma nic wspólnego ze swoim straszym rodzeństwem. O ile pozostałe flankery nawiązują do wersji Paris, wersja morska jest zupełnie inna. Przede wszystkim jest to zapach wodny. Świeże nuty morskie są na bardzo delikatnym cytrusowym podbiciu. Wyczuwalna jest też pewna kwaskowatość, która przypomina mi Womanity Muglera. Ale w l'Edition Mer jest bardzo bardzo delikatna. W Womanity miał być to rzekomo kawior, tu zgaduję, że mają to być morskie muszelki.

Zapach przyjemnie świeży. Woda jest tu raczej morska lekko słona, nie calone, inna niż L`eau d`Issey i nie pieprzowa jak w L`eau par Kenzo.

Idealna propozycja na wakacje.

Balenciaga Paris l'Edition Mer by Balenciaga 4.30 out of 5 based on 12 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Balenciaga Balenciaga Paris l'Edition Mer, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Balenciaga Balenciaga Paris l'Edition Mer, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Balenciaga Paris l'Edition Mer marki Balenciaga. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Balenciaga Paris l'Edition Mer marki Balenciaga reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Kenzo Le Monde Est Beau Profumum Roma Dambrosia Hermes Eau de Narcisse Bleu Christian Dior Poison Chanel Cristalle Eau Verte M. Micallef Gaiac Balenciaga Rosabotanica Bottega Veneta Bottega Veneta Givenchy Ange ou Demon Le Secret Elixir Prada Infusion d'Iris Annick Goutal Duel Christian Dior Miss Dior Cherie L`Eau Michael Kors Michael Shiseido Feminite du Bois Guerlain La Petite Robe Noir Serge Lutens Five O`Clock Au Gingembre Christian Dior Poison Tendre Balenciaga Balenciaga Paris