Marki » B » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Balenciaga Paris L`Edition Reflets Balenciaga dla kobiet

Balenciaga Paris L`Edition Reflets  Balenciaga dla kobiet

ozonowy
wodny

Balenciaga Paris L`Edition Reflets marki Balenciaga to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Balenciaga Paris L`Edition Reflets został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Polge. Nutami głowy są liść fiołka, różowy pieprz i czarny pieprz; nutą serca jest fiołek; nutami bazy są paczula, cedr i wetyweria.

Liść fiołka Różowy pieprz Czarny pieprz

Fiołek

Paczula Cedr Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Balenciaga Paris L`Edition Reflets by Balenciaga.

Balenciaga Paris L`Edition Reflets Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Balenciaga Balenciaga Paris L`Edition Reflets , ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Balenciaga Balenciaga Paris L`Edition Reflets , możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Balenciaga Paris L`Edition Reflets marki Balenciaga. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Balenciaga Paris L`Edition Reflets marki Balenciaga reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Vivienne Westwood Boudoir Mypa Madonna Nudes 1979 Kiss CoSTUME NATIONAL Scent Intense Montana Montana Mood Sexy Sean John Unforgivable Women Black Penhaligon`s Victorian Posy Ellie Perfume Ellie Marc de la Morandiere Bleu de Chine Soivohle Love Speaks Primeval Molyneux Le Chic Penhaligon`s Jubilee Bouquet Cerruti Nino Cerruti Pour Femme