Marki » B » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Balenciaga Paris L`Edition Reflets Balenciaga dla kobiet

Balenciaga Paris L`Edition Reflets  Balenciaga dla kobiet

ozonowy
wodny

Balenciaga Paris L`Edition Reflets marki Balenciaga to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Balenciaga Paris L`Edition Reflets został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Polge. Nutami głowy są liść fiołka, różowy pieprz i czarny pieprz; nutą serca jest fiołek; nutami bazy są paczula, cedr i wetyweria.

Liść fiołka Różowy pieprz Czarny pieprz

Fiołek

Paczula Cedr Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Balenciaga Paris L`Edition Reflets by Balenciaga.

Balenciaga Paris L`Edition Reflets Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Balenciaga Balenciaga Paris L`Edition Reflets , ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Balenciaga Balenciaga Paris L`Edition Reflets , możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Balenciaga Paris L`Edition Reflets marki Balenciaga. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Balenciaga Paris L`Edition Reflets marki Balenciaga reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Robert Piguet Bandit Fendi Fendi Sisley Soir de Lune Guerlain Philtre d'Amour Gucci Gucci by Gucci Eau de Toilette Halston Halston Classic Hermes Doblis Ellie Perfume Ellie Balenciaga Balenciaga Paris Sage Machado Moonstone Marbert Scarf Revlon Intimate