Marki » B » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Balenciaga L'Eau Rose Balenciaga dla kobiet

Balenciaga L'Eau Rose Balenciaga dla kobiet

Balenciaga L'Eau Rose Balenciaga dla kobiet Zdjęcia Balenciaga L'Eau Rose Balenciaga dla kobiet Zdjęcia

Balenciaga L'Eau Rose marki Balenciaga to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Balenciaga L'Eau Rose został wydany w 2013 roku. Nutę głowy stanowi jeżyna; nutami serca są fiołek, róża i paczula; nutami bazy są cyprys, cedr i piżmo.

Jeżyna

Fiołek Róża Paczula

Cyprys Cedr Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Balenciaga L'Eau Rose by Balenciaga.

Bvlgari Rose Essentielle Eau De Toilette Rosee

Balenciaga L'Eau Rose Recenzje Perfum

Lizbet
Lizbet

L'Eau Rose mnie w sobie rozkochał, choć daleko mu do ideału - ale przynajmniej nie stara się ukrywać swoich wad. Zapach bez typowej piramidy, pachnie tak samo od pierwszego do ostatniego momentu - przynajmniej dla mojego nosa. Trwałość słabiutka, max 2 godziny.
Niestety jeżynki nie czuję. Jest fiołek ze sztuczną, bardzo delikatnie wyczuwalną różą, piżmo, paczula. Całość sprawia lekko irysowo-drewniano-pudrowe wrażenie (irysa tu nie ma, ale nuty go mocno przypominają). Zapach bardzo podobny do oryginału, ale subtelniejszy, mniej pudrowy i mniej fiołkowy - no i ta delikatna róża.

W porównaniu z Paris i pozostałymi flankerami (genialny L`Essence!), słabiutko. Zapach na tym porównaniu traci, ale sam w sobie bez odniesień, jest całkiem przyjemny. Jest o wiele łatwiejszy w noszeniu, mniej ode mnie wymaga. Czuję się w nim świeżo i tak "po prostu". Także jeśli nie jesteś różaną purystką, polecam!

lenuary
lenuary

a ja się nie zgadzam z koleżanką od odświeżacza...zupełnie! jestem fanką balenciagi prawie w każdym wydaniu, kocham balenciaga paris i ta różowa wersja też wydaje się fajna opcją dla Pań, które się wahają, czy w zwykłym paris'ie nie przytłoczy je zbytnio sam puder. Mnie nie przytłacza, a różowa wersja będzie fajną alternatywą na wiosne-jest dużo lżejsza i taka nieinwazyjna, lekko różana...chyba się skusze ;)

P.S. skusiłam się :) nabyłam 75ml - i są cudne!

Martielle
Martielle

Jeśli macie ochotę pachnieć Balenciagą Paris L'eau Rose, ale nie przepłacać przy tym zbytnio, zachęcam do podejścia sobie do najbliższego sklepu drogeryjnego i zakupu najtańszego, różanego lub fiołkowego odświeżacza do powietrza. Następnie należy zatkać nos i się tymże nabytym odświeżaczem wypsikać. Kolejny etap to wyjście na ulicę. Kiedy napotkacie na swej drodze znajomego, zapewne zapyta czym pachniesz, ponieważ pomyśli, że wydaje mu się, że czuje odświeżacz do powietrza. Ale Ty odpowiesz mu, że to najnowsza Balenciaga! Jeśli zna zapach, pokiwa głową ze zrozumieniem. Jeśli go nie zna, nadal będzie przeczuwał, że czuje odświeżacz. I będzie miał niewątpliwie rację:)
Przepraszam za tak absurdalne porównanie, ale niestety nic innego nie przychodzi mi do głowy, kiedy wącham te perfumy. Wyczuwam w nich cytrynę oraz kwiatowy odór odświeżaczy. Zapach jest tak intensywny, że najchętniej od razu bym go z siebie zmyła, jednak z pokorą czekam, aż wywietrzeje ze mnie, aby poczuć co się dalej wydarzy.

Na szczęście po około godzinie ostrość zapachu się ulatnia. Pozostaje lekka, różana mgiełka, trochę kwaśna, trochę słodka, doprawiona piżmem, które zaczyna być wyczuwalne. Nie trwa to jednak długo, ponieważ po kolejnej godzinie z perfum nie pozostaje nic. Całkowicie się ulatniają. Uff...

kpnz
kpnz

A tutaj mamy różę dość nieśmiałą, ukrytą w gąszczu roślin. Zapach jest świeży, wytrawny, z odrobiną goryczy i tajemnicy w tle. Przychodzą mi na myśl klimaty retro. Kobiece perfumy, we francuskim stylu. Klasyka. Mają coś w sobie.

Balenciaga L'Eau Rose by Balenciaga 3.67 out of 5 based on 16 ratings and 4 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Balenciaga Balenciaga L'Eau Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Balenciaga Balenciaga L'Eau Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Balenciaga L'Eau Rose marki Balenciaga. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Balenciaga L'Eau Rose marki Balenciaga reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Balenciaga Balenciaga Paris Bottega Veneta Bottega Veneta Guerlain Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau Giorgio Armani Acqua di Gio Guerlain Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau Si Sensuelle Guerlain Shalimar Parfum Initial Bvlgari Rose Essentielle Chloe L`Eau de Chloe Givenchy Dahlia Noir Jil Sander Simply Jil Sander Chloe Love Prada Prada Candy Christian Dior Dune Chloe Love Eau Intense Balenciaga Balenciaga L`Essence Karl Lagerfeld Karleidoscope Hermes Le Jardin de Monsieur Li Narciso Rodriguez Narciso Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Her Eau de Parfum Christian Dior Hypnotic Poison