Marki » B » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

B. Balenciaga Skin Balenciaga dla kobiet

B. Balenciaga Skin Balenciaga dla kobiet

ozonowy
wodny
B. Balenciaga Skin Balenciaga dla kobiet Zdjęcia B. Balenciaga Skin Balenciaga dla kobiet Zdjęcia B. Balenciaga Skin Balenciaga dla kobiet Zdjęcia

B. Balenciaga Skin marki Balenciaga to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, B. Balenciaga Skin został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są bergamotka, zielona herbata, soja i konwalia; nutami serca są liść fiołka, piwonia i korzeń irysa; nutami bazy są cedr, wetyweria, ambrette (piżmo ambrowe) i drzewo kaszmirowe.

Bergamotka Zielona herbata Soja Konwalia

Liść fiołka Piwonia Korzeń irysa

Cedr Wetyweria Ambrette (piżmo ambrowe) Drzewo kaszmirowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about B. Balenciaga Skin by Balenciaga.

B. Balenciaga
Truth Lush
Original
Aqua Allegoria Limon Verde

B. Balenciaga Skin Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Bardzo przyjemna propozycja na wiosnę.

B.Balenciaga Skin są delikatnie kwiatowo-drzewne z bardzo intensywną nutą liści fiołka, które wyjątkowo nie dają efektu zielonej słodyczy (której nie znoszę), tylko naturalną świeżość.

Perfumy są przejrzyste, powietrzne, wspaniale stapiają się ze skórą osoby noszącej.
Sam początek wydawał mi się korzonkowo-marchewkowo-irysowy.
Zapach jest wyczuwalny przez wiele godzin, choć projekcja jest raczej dyskretna. Z ogromną przyjemnością przez kilka dni obwąchiwałam rękaw płaszcza po teście nadgarstkowym.

Całościowo kompozycja bardziej przypomina mi drzewno-wodne Truth Lush niż zielonkawo-słodkie B.Balenciaga.

Może przypaść do gustu miłośnikom zapachów naturalnych, łagodnych, "nieperfumowych". 5 z plusem :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Balenciaga B. Balenciaga Skin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Balenciaga B. Balenciaga Skin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum B. Balenciaga Skin marki Balenciaga. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu B. Balenciaga Skin marki Balenciaga reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hermes Eau de Rhubarbe Ecarlate Balenciaga B. Balenciaga Dolce&Gabbana D&G Light Blue Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez L'Eau For Her Salvatore Ferragamo Signorina Marc Jacobs Daisy Moschino Cheap & Chic I Love Love Givenchy Ange ou Demon Olfactive Studio Lumiere Blanche Marc Jacobs Daisy Dream Hermes Jour d`Hermes Absolu Carner Barcelona Cuirs Marc Jacobs Dot By Kilian Straight to Heaven Diptyque L'Ombre Dans L'Eau Guerlain Aqua Allegoria Limon Verde Givenchy Hot Couture Trussardi Donna Trussardi 2011 Bvlgari Omnia Crystalline Eau de Parfum Christian Dior Dior Addict