Marki » B » drzewno - aromatyczne « Grupy

B. Balenciaga Balenciaga dla kobiet

B. Balenciaga Balenciaga dla kobiet

ozonowy
wodny
B. Balenciaga Balenciaga dla kobiet Zdjęcia B. Balenciaga Balenciaga dla kobiet Zdjęcia B. Balenciaga Balenciaga dla kobiet Zdjęcia

B. Balenciaga marki Balenciaga to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, B. Balenciaga został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Domitille Bertier. Nutami głowy są konwalia, liść fiołka i pea; nutami serca są cedr i irys; nutami bazy są ambrette (piżmo ambrowe) i drzewo kaszmirowe.

Konwalia Liść fiołka Pea

Cedr Irys

Ambrette (piżmo ambrowe) Drzewo kaszmirowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about B. Balenciaga by Balenciaga.

She Wood Velvet Forest Wood
Gucci Accenti
B. Balenciaga Skin
Omnia Crystalline Eau de Parfum

B. Balenciaga Recenzje Perfum

Beata Maria
Beata Maria

Interesująca propozycja od Balenciagi. Zapach ewoluuje ukazując coraz to nowe oblicze. Początek niczym mnie nie powalił, później nawet gotowa byłam zakładać się,że musi być w składzie znielubiana przeze mnie figa, bo coś mnie "uwierało", a na koniec zapach ujawnił swój czar:-). Piękne akordy drzewa kaszmirowego przez wiele godzin koją zmysły. Poprzedzone są zapachem irysa lekko przełamanego cedrem i gdzieniegdzie przewijającym się liściem fiołka. B. to kompozycja ciekawa,zawarta w interesującym flakonie, dającym wrażenie oszronienia.Trwałość bardzo dobra, około 10 godzin, projekcja z intensywnej przechodzi do długości ramion. Polecam, to dobra propozycja dla kobiet. Mimo wszystko ja wierna pozostanę ukochanemu szyprowo - kwiatowemu Paris z 2010r.

B. Balenciaga by Balenciaga 3.67 out of 5 based on 22 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Balenciaga B. Balenciaga, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Balenciaga B. Balenciaga, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum B. Balenciaga marki Balenciaga. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu B. Balenciaga marki Balenciaga reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Limon Verde Balenciaga Balenciaga Paris Burberry My Burberry Cartier La Panthere Yves Saint Laurent La Collection Nu Annick Goutal Ninfeo Mio Tom Ford Velvet Orchid Hermes Eau de Pamplemousse Rose Serge Lutens Chergui Byredo Gypsy Water Christian Dior Dolce Vita L`Artisan Parfumeur Caligna Serge Lutens Santal Majuscule Chanel Chanel No 19 Eau de Parfum Bvlgari Jasmin Noir Hermes Un Jardin Sur Le Nil Diptyque L'Ombre Dans L'Eau Givenchy Hot Couture Hermes Elixir des Merveilles Parfum d`Empire Wazamba