Marki » B » « Grupy

Or Noir Baldinini dla kobiet

Or Noir Baldinini dla kobiet

kokosowy
mleczny

Or Noir marki Baldinini to perfumy dla kobiet. Or Noir został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są kwiat pomarańczy, bergamotka, tangeryna, jabłko i gruszka; nutami serca są frezja, jaśmin i brzoskwinia; nutami bazy są ambra, pralina, piżmo, kokos i czerwone jagody.

Kwiat pomarańczy Bergamotka Tangeryna Jabłko Gruszka

Frezja Jaśmin Brzoskwinia

Ambra Pralina Piżmo Kokos Czerwone jagody

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Or Noir by Baldinini.

Or Noir Recenzje Perfum

Hagakure
Hagakure

Ten zapach to kuzyn Jimmy Choo, jednak jest dużo mroczniejszy, bardziej nasycony i wyszczekany, a może powinnam powiedzieć wyzywający? Jednak Jimmy przy nim jest dla mnie trochę jakby tani, dla dziewczyn w drogich ciuchach, acz jednak z tipsami....Or Noir posiada głębię i soczystość, jest w nim sporo z włoskiej elegancji i takiego flirtującego stylu bycia, w pozytywnym sensie. Nie można odmówić mu luksusu i klasy. Testuje, ale mogę potem odstąpić celem spróbowania czegoś innego. Będę miała na zamianę wersję etd w pojemności (prawdopodobnie niewiele poniżej) 100ml.

Or Noir by Baldinini 3.14 out of 5 based on 8 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Baldinini Or Noir, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Baldinini Or Noir, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Or Noir marki Baldinini. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Or Noir marki Baldinini reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Shalimar Parfum Initial Thierry Mugler Womanity Eau pour Elles The Different Company Sublime Balkiss Torrente L`Or de Torrente Prada Infusion d'Iris Serge Lutens Fille en Aiguilles Oriflame Enigma Serge Lutens Santal Majuscule Cacharel Liberte Shiseido Zen Yves Saint Laurent Cinema Yves Saint Laurent Belle d`Opium Giorgio Armani Emporio Armani Lei Chopard Casmir Chanel Chance Eau de Toilette Thierry Mugler Womanity Versace Versense Lolita Lempicka Sweet By Kilian Love by Kilian DSQUARED² Potion for Women