Marki » B » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Baldinini de Nuit Baldinini dla kobiet

Baldinini de Nuit Baldinini dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

Baldinini de Nuit marki Baldinini to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Baldinini de Nuit został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są różowy hiacynt, różowy pieprz i chińskie liczi; nutami serca są frezja i jaśmin; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i brazylijskie drzewo różane.

Różowy hiacynt Różowy pieprz Chińskie liczi

Frezja Jaśmin

Piżmo Drzewo sandałowe Brazylijskie drzewo różane

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Baldinini de Nuit by Baldinini.

Baldinini de Nuit Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Baldinini Baldinini de Nuit, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Baldinini Baldinini de Nuit, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Baldinini de Nuit marki Baldinini. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Baldinini de Nuit marki Baldinini reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Carolina Herrera 212 Cafe Parfums Cafe-Cafe Adventure Acqua di Parma Acqua di Parma Iris Nobile Givenchy Les Parfums Mythiques - Le De Givenchy Guerlain Quand Vient La Pluie Clean Clean Lather Emanuel Ungaro Divas Creed Jasmin Imperatrice Eugenie S.T. Dupont L'Eau de S.T. Dupont pour Homme Molinard Les Fleurs de Provance: Violette Brut Parfums Prestige Straw Hat Le Labo Belle Du Soir