Marki » B » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Baldinini Parfum Glace Baldinini dla kobiet

Baldinini Parfum Glace Baldinini dla kobiet

Baldinini Parfum Glace Baldinini dla kobiet Zdjęcia Baldinini Parfum Glace Baldinini dla kobiet Zdjęcia Baldinini Parfum Glace Baldinini dla kobiet Zdjęcia

Baldinini Parfum Glace marki Baldinini to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Baldinini Parfum Glace został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka, przyprawy i jemioła; nutami serca są jaśmin, frezja, róża i piwonia; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i cedr virginia.

Bergamotka Mandarynka Przyprawy Jemioła

Jaśmin Frezja Róża Piwonia

Piżmo Drzewo sandałowe Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Baldinini Parfum Glace by Baldinini.

Baldinini Parfum Glace Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Baldinini Baldinini Parfum Glace, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Baldinini Baldinini Parfum Glace, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Baldinini Parfum Glace marki Baldinini. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Baldinini Parfum Glace marki Baldinini reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Lancome Aroma Calm Lancome Attraction Max Mara Max Mara Puma Puma Woman Kimora Lee Simmons Baby Phat Goddess Agent Provocateur Diamond Dust Edition Sarah Horowitz Parfums Perfect Twilight Morris Gocce Gocce di Napoleon M. Micallef Jewel Modigliani Supreme La Bouquetiere Desir Absolu Lalique Lalique Edition Limitee 2011