Marki » B » orientalno - kwiatowe « Grupy

Baldinini For Woman Baldinini dla kobiet

Baldinini For Woman Baldinini dla kobiet

Baldinini For Woman Baldinini dla kobiet Zdjęcia Baldinini For Woman Baldinini dla kobiet Zdjęcia

Baldinini For Woman marki Baldinini to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Baldinini For Woman został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są bergamotka, kwiat pomarańczy i cytryna; nutami serca są irys, heliotrop i róża; nutami bazy są fasolka tonka, brzoza i wanilia.

Bergamotka Kwiat pomarańczy Cytryna

Irys Heliotrop Róża

Fasolka tonka Brzoza Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Baldinini For Woman by Baldinini.

Baldinini For Woman Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Baldinini Baldinini For Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Baldinini Baldinini For Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Baldinini For Woman marki Baldinini. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Baldinini For Woman marki Baldinini reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Aramis Tuscany Per Donna ID Parfums Pour L'Amour de L'Inde Oscar de la Renta Oscar Red Satin Caron Montaigne Marc Jacobs Essence Houbigant Raffinee Dolce&Gabbana D&G Anthology La Roue de La Fortune 10 Madeleine Vionnet Madeleine Vionnet The Party The Garden Party Frangipane Roxana Illuminated Perfume Lyra Caesars World Caesars Woman Goddess Juliet Stewart Juliet