Marki » B » orientalno - przyprawowe « Grupy

Baldinini For Man Baldinini dla mężczyzn

Baldinini For Man Baldinini dla mężczyzn

tytoniowy
Baldinini For Man Baldinini dla mężczyzn Zdjęcia Baldinini For Man Baldinini dla mężczyzn Zdjęcia

Baldinini For Man marki Baldinini to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Baldinini For Man został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są gorzka pomarańcza, imbir i mandarynka; nutami serca są kardamon, kolendra i goździk (roślina); nutami bazy są olibanum, tytoń i zamsz.

Gorzka pomarańcza Imbir Mandarynka

Kardamon Kolendra Goździk (roślina)

Olibanum Tytoń Zamsz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Baldinini For Man by Baldinini.

Baldinini For Man Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Baldinini Baldinini For Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Baldinini Baldinini For Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Baldinini For Man marki Baldinini. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Baldinini For Man marki Baldinini reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Paco Rabanne XS Extreme Girl Aftelier Parfum de Maroc Alexander McQueen Kingdom Monotheme Fine Fragrances Venezia Pure Cacao Aramis Aramis Classic Reserve Boucheron Boucheron Homme Eau de Toilette Fraicheur 2008 M. Micallef Les 4 Saisons: Red Sea Penhaligon`s Endymion biehl parfumkunstwerke al02 Antonio Banderas Seduction in Black Nickel Calamity Ginger Burberry Burberry Brit New Year Edition Pour Homme