Marki » B » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Baldinini Baldinini dla kobiet

Baldinini Baldinini dla kobiet

Mam: 1

Baldinini marki Baldinini to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są różowy pieprz, liczi i hiacynt; nutami serca są frezja i jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo i brazylijskie drzewo różane.

Różowy pieprz Liczi Hiacynt

Frezja Jaśmin

Drzewo sandałowe Piżmo Brazylijskie drzewo różane

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Baldinini by Baldinini.

Baldinini Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Baldinini Baldinini, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Baldinini Baldinini, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Baldinini marki Baldinini. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Baldinini marki Baldinini reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Dolce&Gabbana D&G Feminine Abinoam Cobice Al-Rehab Lansy Olivier Strelli The World Is Wonderful Loewe I Loewe You Jil Sander Pure Intense Diptyque Tam Dao S. Cute Luxe Berry Pearly Yellow Agent Provocateur Diamond Dust Edition Victoria`s Secret Silk Mandarin Santal Yves Saint Laurent Parisienne A L`Extreme Niven Morgan Gold Scent