Marki » B » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Baldinini Baldinini dla kobiet

Baldinini Baldinini dla kobiet

Mam: 1

lekko korzenny

Baldinini marki Baldinini to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są różowy pieprz, liczi i hiacynt; nutami serca są frezja i jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo i brazylijskie drzewo różane.

Różowy pieprz Liczi Hiacynt

Frezja Jaśmin

Drzewo sandałowe Piżmo Brazylijskie drzewo różane

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Baldinini by Baldinini.

Baldinini Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Baldinini Baldinini, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Baldinini Baldinini, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Baldinini marki Baldinini. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Baldinini marki Baldinini reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Salvatore Ferragamo Parfum Subtil Monotheme Fine Fragrances Venezia Te Blanco & Riso Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Grass Tommy Bahama Tommy Bahama Strange Invisible Perfumes Musc Botanique Novae Plus Blue Minou Max Mara Kashmina Touch Geo. F. Trumper Eucris Shania Twain Shania Starlight Elternhaus Unifaith (MoslBuddJewChristHinDao) Roberto Capucci Opera III LR Heidi Klum Dreams