Marki » B » orientalno - przyprawowe « Grupy

Strictly Private Baldessarini dla mężczyzn

Strictly Private Baldessarini dla mężczyzn

Strictly Private Baldessarini dla mężczyzn Zdjęcia Strictly Private Baldessarini dla mężczyzn Zdjęcia

Strictly Private marki Baldessarini to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Strictly Private został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są bazylia, bergamotka, jałowiec i różowy pieprz; nutami serca są wetyweria, Żywica, paczula i róża; nutami bazy są wanilia, ambra i cedr.

Bazylia Bergamotka Jałowiec Różowy pieprz

Wetyweria Żywica Paczula Róża

Wanilia Ambra Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Strictly Private by Baldessarini.

Madness
Mandarina Duck Rouge Intense

Strictly Private Recenzje Perfum

Pozzzziomka
Pozzzziomka

Zapach niby męski, ale dla mnie więcej w nim pierwiastka damskiego. Początek kosmetyczny, niespecjalny, lekko ziołowy, w swojej aurze kosmetycznej trochę sztuczny.
Później jest lepiej, choć nie w moich klimatach zapachowych ;)
Jest trochę drzewnie, żywicznie, ambrowo - wetyweria, żywice.
Ciekawy, bardziej damski, choć niewykluczone, że na sķórze męskiej pokaże inne oblicze - potestuję na chłopaku i zrobię dopisek.

Melitele
Melitele

W moim odczuciu to doskonały uniseks.
Ciepły, zmysłowy, otulający. Niezbyt słodki i z pazurem.

Początkowo to harmonijne połączenie jałowca i pieprzu ze śladową ilością wanilii.
Później zapach rozwija się w kierunku waniliowo - ambrowym z miłym dopełnieniem w postaci wetywerii, paczuli i cedru.
Kompozycja nieoczywista, spójna. Warto przetestować :)

amanda
amanda

Ten zapach zwrócił moją uwagę,bo dla mnie męskie zapachy to sorrki,ale prawie wszystkie mają taką nutę ostrą,kolońską czego nie znoszę.
A co zwróciło uwagę?. Ano to,że jest taki ciepły przypudrowany,lekko żywiczny.
Wąchając go doznaję przyjemnego uczucia otulenia.
Nic zupełnie nie wskazuje ,że to tylko męski zapach,bo nie ma tej typowej męskiej nuty i myślę sobie,że to przyjemne otulenie zostawię sobie.

Izabela
Izabela

Niegrzeczna ambra.
Zazwyczaj jestem przyzwyczajona do ambry puchatej i grzecznej.
Tymczasem Baldessarini nieźle zamieszał. Myślę, że niektórzy warszawscy mieszacze mogliby się od Niego uczyć. ;)
Na mnie te perfumy pokazują głównie ambrową twarz. Całość jest zespolona żywicznymi akordami w monolit.
A co poza nią? Dodatek pieprzu nieźle kręci tym zapachem. Czuję jego gorrący oddech. O tak, ta ambra ma potencjał. Nie ma nic wspólnego z wielorybem. Jeśli już, to z rekinem. :)
Fajny zapach, bardzo rozgrzewający.
Testowany na TŻ wywołał Jego entuzjazm. To najlepsza recenzja, bo mój TŻ najczęściej pozostaje obojętny na zapachy, które na nim testuję....
Ups, nie wiem, czy to poprawne politycznie (to testowanie) ;)

PeterPan
PeterPan

Baldessarini jest super linia. Mam juz druga jej kolekcji i nie mysle, ze sie zatrzymam.
Woda ma bardzo cieple otwarcie, cos jak dobre porto. Wspaniala na wieczorowa pore. Kroluje wanila, slodkosc i amber.
Strictly Private nie jest woda ciezka, ale wyczuwalna. Wspaniala na szczegolne okazje, mysle randka z kims bliskim. Na pewno mozna ja wpisac w unisex linie. Trwalosc i projekcja dosc dobra, ale nie zabijajaca.
W mojej skali daje 9 na 10 i polecam.

Roq
Roq

Noooo... Mniam. Długo na niego polowałem. Rok temu psiknąłem się nim w jakiejś perfumerii bez specjalnych oczekiwań i raczej z nudów, niż ciekawości, a po pewnym czasie, zaczął mnie intrygować. Do tego stopnia, że postanowiłem go kupić. Niestety, po powrocie do Londynu na próżno go szukałem. Zniknął, jak kamfora. Nawet na ebay nie byłem w stanie go nabyć.
A teraz, po ponad roku go mam.
Jaki jest? Z pewnością bogaty. Otulający, puszysty, troszkę pudrowy, aromatyczny i elegancki. Coś z grupy 1Million & reszta "misiów puszystych". Z tym, że SP wyróżnia się tym swoim crème brûlée, który naprawdę dodaje mu jaj :) Oprócz tego, wanilia w SP jest podana jakby bardziej smakowicie i kremowo.
Faktem jest, że to zapach bardziej zimowy, a ja swoje odczucia opisuję w połowie lipca, stąd pewnie jego troszkę zbyt ostre i mocne nuty, ale już czuję, że kiedy temperatury zelżą, Strictly Private rozwinie swoje puszyste skrzydła.
Całość oceniam bardzo dobrze. W dodatku, trwałość SP jest zaskakująco dobra. Ponad 8 godzin i ciągle go czuję, choć teraz już blisko skóry. I teraz dopiero, dociera do mnie coś na kształt czekolady.
Ciekawa propozycja dla tych, którzy nie boją się troszkę bardziej słodko popachnieć. Czy kobieco? Cóż, jeśli nie boicie się sięgnąć po Rochas Man, czy Pi Givenchy, to SP jest z pewnością mniej kobiecy, niż dwa wcześniej wymienione.
Dodatkowy punkt, za ładny, prosty flakon.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Baldessarini Strictly Private, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Baldessarini Strictly Private, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Strictly Private marki Baldessarini. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Strictly Private marki Baldessarini reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Giorgio Armani Armani Code Yves Saint Laurent M7 Serge Lutens Ambre Sultan Lubin Idole Eau de Parfum Thierry Mugler A*Men Christian Dior Dior Homme Intense Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Givenchy Pi Amouage Amouage Epic Man Parfum d`Empire Ambre Russe Serge Lutens Chergui M. Micallef Gaiac Nasomatto Black Afgano Montale Black Aoud Frapin 1270 Dolce&Gabbana D&G Parfum d`Empire Aziyade Montale Blue Amber Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme