Marki » B » kwiatowe « Grupy

Fleurs de Nuit Badgley Mischka dla kobiet

Fleurs de Nuit Badgley Mischka dla kobiet

Mam: 4 Miałem: 3

Fleurs de Nuit Badgley Mischka dla kobiet Zdjęcia Fleurs de Nuit Badgley Mischka dla kobiet Zdjęcia Fleurs de Nuit Badgley Mischka dla kobiet Zdjęcia

Fleurs de Nuit marki Badgley Mischka to kwiatowe perfumy dla kobiet. Fleurs de Nuit został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Rodrigo Flores-Roux. Nutami głowy są magnolia, pigwa i bergamotka; nutami serca są kwiat pomarańczy, jaśmin i biała brzoskwinia; nutami bazy są ambra i nuty drzewne.

Magnolia Pigwa Bergamotka

Kwiat pomarańczy Jaśmin Biała brzoskwinia

Ambra Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fleurs de Nuit by Badgley Mischka.

Today Tomorrow Always In Love

Fleurs de Nuit Recenzje Perfum

MIKOSZKA
MIKOSZKA

Zapach jest krystaliczny, ale na mnie, nie dominuje woń kwiatów. Podkreślają one jedynie główną nutę. Jest nią zapach świeżo ściętego drzewa. Bardzo lubię te perfumy. Kocham drzewa, uwielbiam ich zapach, kory, liści tych młodych, jak i jesiennych, zapach pączków i igliwia. Bardzo się cieszę, że w roli głównej jest drewno, że nie kwiaty grają tu pierwsze skrzypce. Dzięki temu zapach nie jest przytłaczający. Fleurs de Nuit są przejrzyste, lekko rozwijają się w czasie nieco ocieplając i łagodniejąc. Najbardziej lubię ich używać jesienią i wiosną, uważam, że w tedy rozwijają się najpiękniej.

Mad-Lainey
Mad-Lainey

Fleurs De Nuit jest zapachem o krystalicznie czystych nutach bialych kwiatow. Liczylam na odrobine owocowej siwezosci dzieki obecnosci brzoskwini, ale sie przeliczylam, poniewaz Fleurs De Nuit to kwiaty i tylko kwiaty.
Magnolia, jasmin i ambra to wlasciwie najbardziej wyczuwalne nuty, ale w perfumiarstwie bardzo czesto mniej znacy wiecej.
I tak tez jest z Fleurs De Nuit.
Jest to zapach na wiosne i lato, nieslychanie kobiecy, romantyczny, upajajacy wonia egzotycznych kwiatow.
Jak dla mnie, nazwa jest odrobine nietrafiona poniewaz 'Kwiaty Nocy' sugeruja zapach na noc a Fleurs De Nuit to typowy zapach na dzien, idealny do biura jak i popoludniowe koktajlowe party lub romantyczny spacer w pelnym sloncu.
Zapach osiaga swoje apogeum intensywnosci, gdy promienie slonca muskaja skore, ktora skropilam tym zapachem - mam wtedy wrazenie jakbym spacerowala przez alejki zaczarowanego ogrodu upajajac sie zapachem magnolii i jasminu.
Baza jest bardzo ciepla i miekka - ambra w najlepszym wydaniu.
Trwalosc i moc swietna, zwykle zdaje calodzienny egzamin w ciagu mojego 7 godzinnego dnia w biurze.
Buteleczka sliczna.
Zwraca uwage kolezanek w pracy
Jeden z najlepszych zapachow na wiosne!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Badgley Mischka Fleurs de Nuit, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Badgley Mischka Fleurs de Nuit, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fleurs de Nuit marki Badgley Mischka. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fleurs de Nuit marki Badgley Mischka reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Montale So Flowers Bourjois Evasion Dorin Un Air de Damas Tubereuse Novaya Zarya Gvozdika Apothia IF Guerlain Idylle Eau de toilette Guerlain Aroma Allegoria Aromaparfum Apaisant Escada Tender Light Pacifica Tahitian Gardenia Givenchy Harvest 2008: Amarige Ylang-Ylang Kai Kai Givenchy Very Irresistible Sensual