Marki » B » szyprowo - owocowe « Grupy

Badgley Mischka Couture Badgley Mischka dla kobiet

Badgley Mischka Couture Badgley Mischka dla kobiet

Mam: 2 Chcę: 1

Badgley Mischka Couture Badgley Mischka dla kobiet Zdjęcia Badgley Mischka Couture Badgley Mischka dla kobiet Zdjęcia

Badgley Mischka Couture marki Badgley Mischka to szyprowo - owocowe perfumy dla kobiet. Badgley Mischka Couture został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Caroline Sabas. Nutami głowy są jeżyna, gruszka i Śliwka; nutami serca są jaśmin, gardenia i fiołek; nutami bazy są paczula, wetyweria i piżmo.

Jeżyna Gruszka Śliwka

Jaśmin Gardenia Fiołek

Paczula Wetyweria Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Badgley Mischka Couture by Badgley Mischka.

Badgley Mischka Couture Recenzje Perfum

Mad-Lainey
Mad-Lainey

Couture jest moim zapachem zakupionym w ciemno i trafionym w sama dziesiatke. Zapach jest bogaty, zmyslowy, elegancki...Couture jest doskonalym uzupelnieniem seksownej malej czarnej na wieczorna randke ze sniadaniem. Pierwsze 30 minut to owoce na lesnej bazie, nuty serca rozkwitaja swiezoscia najpiekniejszego bukietu w ktorym dominuje gardenia. Baza jest niezwykle zmyslowa, drzewno pizmowa. Couture trafia prosto w serce; jest to zapach dla kobiet odwaznych, znajacych swoja wartosc i swiadomych swojej urody i wdzieku.Zapach jest bardzo trwaly i posiada dobra moc - okolo 6 godzin, jest dobrze wyczuwalny przez otoczenie.Butelka to sam luksus - sprawia wrazenie jakby byla powleczona 24 karatowym zlotem.Dla mnie jest to zapach doskonaly na zime i jesien. Zdecydowanie polecam.

vertigo
vertigo

"Krystaliczny owocowy".

Piękny zapach dla miłośników eleganckich owocowych kompozycji. Jeśli uważasz, że oryginalne Badgley Mischka są za mocne, Couture ma szansę Ci się spodobać, choć nie jest zupełnie podobny w samym zapachu.

To głównie świeże, soczyste śliwki i gruszki podane na krystalicznym, przezroczystym piżmie i delikatnych białych kwiatach - myślałam o osmantusie. Trochę paczuli w tle dodaje mu drapieżności. Całość tworzy odrobinę likierową, odrobinę sztuczną jakość.
Kobiecy i bardzo nowoczesny.
Idealny na wiosenne wieczory.

Projekcja niestety raczej słaba, trwałość około 5 godzin.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Badgley Mischka Badgley Mischka Couture, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Badgley Mischka Badgley Mischka Couture, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Badgley Mischka Couture marki Badgley Mischka. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Badgley Mischka Couture marki Badgley Mischka reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - owocowe
Yves Saint Laurent Yvresse (Champagne) Van Cleef & Arpels Gem Ayala Moriel Autumn Keiko Mecheri Ume Marks and Spencer Truly Decadent Montale Chypre - Fruite Seven Skies Chelsea Girls Chevignon Forever Mine for Women Revillon Anouchka Molinard Miss Habanita Ineke Gilded Lily Rihanna Reb'l Fleur